Time Princess: Story Traveler

Time Princess ir 3d, telefona spēle

Spēles pamats ir grāmatas, kur katra grāmata ir savs unikāls stāts. Ir gan oriģināli grāmatu stāsti kā arī stāsti balstīti uz vēsturiskām personām. Pirmā grāmata ko visi iegūst spēlē kā ievadu ir Marija Antionete.

Par šo spēli jau kādu laiku zināju tikai viņas stils mani nekādi nepievilka kā arī neeksistējošā atmiņa vecajam telefonam :D Bet vienmēr gribēju izmēģināt spēli jo man patīk lasīt un gribēju redzēt kādas grāmatas tur ir pieejamas, kā arī ļoti patīk ka tavas izvēle stāstā arī izmaina to >:3 To it īpaši var just ‘‘Ghost Manor’’ grāmatā.

Pagaidām esmu tikai 7 grāmatas izlasījusi un tagad nedaudz par tām grāmatām…

1 - “House of Horrors” vislabākā grāmata ko no piedāvātā esmu izlasījusi >:3
2 - “Golden Age” un “Saga of Viera” abas ir īsas bet vajag turpinājumu (kaut kur lasīju ka ir grāmatas bez beigām un beigas vēlāk pievieno) tāpēc cerēsim ka turpinājums būs drīzi :D
3 - “Queen Marie” un “Cleopatra” nav interesanti lasīt kad zini kādām beigām ir jābūt, lielākais mīnuss grāmatām kas balstās uz vēsturiskām personām
4 - “Ghost Manor” šeit tu reāli jūti cik ļoti pat mazākā tava izvēle ietekmē beigas, bet ļoti mokoši ja tu vēlies iegūt 100% completion un drēbes bija neglītas
5 - “Princess Sissi” vēsturiskā grāmata kuras personu es nezināju bet man ar varoni domas nesaskanēja un es ciest nevarēju šo grāmatu jo gribēju darīt visu pretēji tam ko man lika darīt T^T
? - “Shadows of London” neesmu pat pusceļā bet man patīk tas ko es lasu >:3

Ja nu kāds spēle un grib mani kā draugu, tad mans IGG ID: 1299814024

Kā arī ja kāds ir kā es un vajag visu uz 100% un ir vietas kur nevar izdomāt pats kā tikt pie vēlamā rezultāta, tad ir pieejams skaidrojums redditā un youtubē >:3

1 Like

izskatās pēc vienas no tām spēlēm kas spamo divdomīgas reklāmas, bet zinot tavu gaumi, noteikti ir daudz kvalitatīvāka par to

Yep ir arī XD tāpēc ļoti ilgi viņu negribēju lādēt :D

Tā kā man nav vairs tik daudz laika spēlēt šo spēli baigi daudz neesmu neko diži vairāk izlasījusi :owocry:

Grāmatu ranku upteidi…
1 - “House of Horrors”, “Shadows of London” un ‘‘The Apothecary’’ → Shadows of London ļoti gribas turpinājumu :D un The Apothecary bija veseli 3 galvenie ceļi un man ļoti patika tas kuru es izvēlējos sākumā un kad lasīju pārējos ceļus arī biju apmierināta ar beigām :D
2 - “Golden Age”, “Saga of Viera” → Saga of Viera dabūja turpinājumu jau iesāku lasīt bet iepauzēju jo pašlaik lasu citu grāmatu.
3 - “Queen Marie” un “Cleopatra”
4 - “Ghost Manor” un “Dominic’s Disapperance” → Dominika pazušana sākās kā detektīvs beidzās kā romantikas stāsts neatklājot neko par ko sākumā gāja stāsta runa =_=)/
5 - “Princess Sissi”

Lai nav tikai teksts še tev manas spēles selfijs? laikam tā to sauca šajā spēlē :D

1 Like