Tēma nepareizā kategorijā

@Neko, atkal netrāpiji kategorijā. Šīs varēja mierīgi ietilpt kautkr beztēmā vai “Sarunas”. :smiley:

Šajā kategorijā ir kādi svarīgi paziņojumi un informatīvi (jaunumi) topic vairāk.

1 Like

Nu kāda starpība…es vnk gribu zināt biki kko…ja vajadzēs pēctam dzēš ārā šo topic

lai vieglāk atrastu tēmas pa sadaļām.

nav vajadzības dzēst. Labs topiks. Tik kādam moderatoram vajag nomainīt sadaļu, nevis “informācija” , bet gan “sarunas” ;d

Edit: a jā, nu kā mirāža tev padeva ziņu, ka pati ar var pārlabot un ielikt pareizajā sadaļā. piemirsās xd

Balstoties uz vadlīnijām.
Visai egoistiski izmētāt tēmas šur un tur un likt moderācijai sekot tev un sakārtot visu tavā vietā.
Attiecīgi viņi var to arī nepamanīt un šī tēma, ka kādai @Neko meitenei nepatīk sports karāsies mūžigi pie jaunumiem un foruma sludinājmiem.

Uzlabo diskusiju

Palīdzi mums padarīt šo par lielisku diskusiju vietu, vienmēr cenšoties jebkādā veidā uzlabot diskusiju, lai arī cik mazs ieguldījums tas būtu.

Ja neesi pārliecināts, ka tavs komentārs uzlabo sarunu, apdomā vēlreiz savu sakāmo un atgriezies pie tēmas vēlāk.

Mums rūp katra šeit apspriestā tēma, un mēs lūdzam izturēties pret tām ar cieņu. Cieni tēmas un cilvēkus, kuri tās apspriež, pat tad, ja tavi personīgie uzskati nesaskan ar tajās iekļauto saturu.

Vēl viens veids, kā uzlabot diskusijas, ir piedalīties tajās, kuras jau notiek. Pirms komentē tēmu, vai izveido jaunu, mēs iesakām tev izpētīt jau eksistējošās tēmas. Tādā veidā, tev būs lielākas iespējas sastapt citus ar līdzīgām interesēm.

Nuu labi varat kāds nomainīt…es vēl neko daudz nezinu kas un kā te darās

image
Šī poga tev ļauj rediģēt postu.

Nomainīts.
Vadlīnijas gan ir ieteicams izlasīt, lai nejauši neuzkāptu uz bana.

Kad veido jaunu tēmu, pie katras kategorijas ir mazs apraksts par to, ko tur likt. Pārsvarā viss, kas nav pasākumi, svarīga informācija, anime diskusijas, tiek likts pie sarunām. Info kategoriju prasti izmanto @Komanda, lai apgaismotu foruma tautiešus par svarīgāko, kas jāzina.

@m1raz, @Enemijs, @NeptuneFox es mudinātu jūs šādās situācijās izlabot jaunā lietotāja kļūdu un ieteikt tam kā šādu kļūdu vairs nepieļaut nākotnē. Visi mēs kādreiz esam bijuši zaļi biedri un mācamies no kļūdām.

Kategorijas un pat tēmu nosaukmus var mainīt visi “Regular” jeb trešā līmeņa lietotāji. Nopietnāku problēmu gadījumā jālūdz palīdzība no kāda @moderators .

Šā vai tā, paldies, par vēlmi saglabāt forumu kārtīgu!

1 Like

But i can’t, man jau nav pieeju ;d

but we did ;d es ar editoju postu minot to ko mirāža minēja, bet izskatās, ka nemaz to nevar izdarīt, ja jau viņa ir jauniņā ;d

Tev neparādās zīmulis pie virsrakstiem?
image

Lai gan… šķiet es miglaini atceros, ka jūsu rediģēšanas poga bija mazliet nestandarta vietā.

Lieliski! Es nesaku, ka jūs to nedarījāt. Vienkārši es redzu baigi daudz ierakstus zem triviālas foruma parādības un es nevaru pateikt kas precīzi notika. Pietiek ar vienu izlabošanu un vienu ieteikumu.

Tu man piespiedu 2nd lvl uzliki, atņēmot manu mīļo 4th un tgd lūdz, lai rediģēju tēmas aiz gurķiem :smiley:

Forumu plašāk jālieto un būs tev level up ar trešo līmeni.

aa ok, ir man tāds zīmulis ;o
es skatījos zem posta tur editot un tur nekā nebija ;d