Taboo Tattoo


#Taboo Tattoo

http://www.anime-planet.com/anime/taboo-tattoo

1 Like

Noskatijos pirmo epu taboo tatto. Liekas daudzsolosā€¦

Pirmaa epizode atgaadinaaja brutaalaaku Jackie Chan Adventures.

:smiley:

1 Like

Liekas OK, izpildījums labs, tikai visticamākais plots turēsies pie klasiskājamām action-harem vadlīnijām.

Patiik tas, ka MC nav kaut kaads totaals lohs un reaali kaut ko arii prot (martial arts), nevis tupi paljaujas uz ā€œjaunieguutoā€ speeku. Besii tas, ka vinjam ieshkirta, iespeejams, jaudiigaakaa speeja. :smiley:

Anime , kas kultivēs jaunieÅ”us iegÅ«t tetovējumus :smiley:
Lai gan atkal daudz kliÅ”ejas xD xD ā€¦Skrien ar maizi mutē ā€¦seksÄ«ga čikse for no reason sadot pa muti :smiley: tad tēlo , ka nekas nav noticis :smiley:

1 Like

Vai ir arī kāda anime bez kliŔejām? :smiley:

1 Like

Vai vispār iespējams radÄ«t kaut ko pilnÄ«gi bez kliÅ”ejām?

1 Like

Jā, ko ļoti īsu :smiley:

1 Like

Es pieņemu , ka ir kāda bez"kliÅ”ejām" .
KliŔejām nebūt nav ne vainas , tām piemīt sava romantika .
Bet manuprāt , kad stāsts burtiski ietekmējas uz kliÅ”eju domu/notikumu , tad stāsts zaudē savu piederÄ«bu/orÄ£inalitāti . I mean , bring something new to the table !!!

2 Likes

Es gan domāju, ka tādas nav :smiley: Galvenokārt, jo kliÅ”ejas pērk :smiley: Bet piekrÄ«tu, daži tēli/situācijas ir pārāk nobružātas un paredzamas :slight_smile:

9 posts were merged into an existing topic: Kabaneri from Iron Fortress / Kotetsujo no Kabaneri

Es vispār neiebraucu " fairy tail". Tāds diezgan liels nonsents :smiley:

viss shi anime manuprat ir rip

Kamdēļ

TIkai tagad? :smiley: Rip jau bija pirmajaa epizodee. :smiley: Adventures of Jackie Chan got me. :smiley:

ne mani gan shi jauna ep nogalinaja

umm kka divaini ta jauna serija bija paradita,bet es sekoshu talak varbut paliks labak :d

ok, tā anime liekas tomēr samērā interesanta

Taboo Tattoo ep. 5 - Mayoi Neko Overrun v2

Nevaru Ŕo skatīties - metu nost. Animācijas nav, mūzikas nav, sižeta nav.