Sword Art Online OST [beztēma]

Coffee, soda, coffee, soda, coffee, soda, give me soda!

1 Like

Jāatzīst gan, ka pat ņemot vērā coffee, soda SAO bija vislabākie soundtreki. No citām anime visas ātri aizmirstās un ir tādas neitrālas, bet SAO viņas šķita patīkamas un labas. Ja sagribās paklausīties anime soundtrekus, tad pārsvarā tie ir SAO extended versijas.

Laikam pēc fan-boy izklausos atkal. =_="

Mūzika nav slikta. Diemžēl priekš manis tur neatradās nekas ievērības vērts. Vienīgi cīņu tēma bija kaut cik peļama. No šī skaņu celiņa praktiski nekas nav palicis atmiņā. Kuras tur labākās dziesmas skaitās? Kāds iemetiet linku. :smiley:

Nu man galvā nezināmu iemeslu dēļ ir iesprūdis Naruto nobeigums Bicycle.

Tiem kuri to nezin:

Who knows? Animē dominē coffee, soda (starp citu - šito nevar aizmirst :smiley: ), bet YT klausoties tie visi extendet treki ir patīkami.
Pačekošu yt, varbūt kaut ko interesantu uziešu.

Pirmajā brīdi pat neatpazinu Hinatu. Laba dziesma.

Man jau gadiem galvā stāv kaudze Fairy Tail mūzikas. :smiley: Domāju tieši tas mani noturēja tik ilgi pie tā seriāla.

Uz ātru roku meklējot, neieslēdzot visas un tinot uz priekšu šīs laikam bija labākās, ko tagad spēju atrast. :D

Pirmais man stipri atgādina Kara no Kyoukai un Fate/Stay Night Unnlimited Blade works. :smiley:

Es kaut ko palaidu garām vai Daniels sajuka prātā? :smiley:

Tikai mazlietiņ.


Es ārpus tēmas. Kas tur notika? :smiley:

Tokyo Ghoul OST ftw!
Man no TG playlistā visu laiku skan vismaz 3 OST. Un tad vēl ir pāris kurus ik pa reizei uzslēdzu, bet no SAO galvā arī tikai tas coffe, soda palikusi :smiley:

@LOKOS Tas jau ir endings nevis ost

Nepiekasies nosaukumiem. :D Ja skan, ir OST.

“Off topic”. Tāds kurš jau spiež nost oriģinālo tēmu. Pārmetu ierakstus uz jaunu tēmu. Laikam jāizdomā kā mums labāk dēvēt šādas iznestās tēmas. :D

Pffft mūzika ir mūzika :smiley: