LVAnime Subs Jaunā mājaslapa!

:neutral_face::sweat::fearful::scream:

Es aizmirsu par to filmu. :bow:

1 Like

Brīnums, ka SAO nepieminēji. :smiley:

Es to pašu SAO labprāt noskatītos ar lv sub. :slight_smile:

Tas būtu kādu pus gadu jātulko.

Tev jau neviens neliedz pašam roku iemēģināt SAO tulkošanā :smiley:

Un kāpēc man kaut kas par SAO jāsaka? :smiley: Nenolieku jau tik traki to SAO :smiley:

1 Like

Nu tad ātri atceries! :smiley:

SAO pirmās epizodes būs klāt nākošnedēļ. :slight_smile:

1 Like

Cenšamies joprojām atrast jaunus veidus, ka publicēt mūsu grupu. :slight_smile: Un joprojam tulkojam un liekam jaunas epizodes, tā kā vienkārši esi modrs un ik pa laikam apmeklē mūsu lapu. :slight_smile:

BARAKAMON PIRMĀ EPIZODE PIEVIENOTA! :slight_smile: Droši dalaties sāvā viedoklī - patīk/nepatīk, vēlaties/nevēlaties vēl epizodes utt.

SWORD ART ONLINE PIRMĀ EPIZODE PIEVIENOTA! :slight_smile:

Es jau nāāaku.

Kā naktstauriņš uz uguni. :smiley:

Haha :smiley:

Nezinu vai dators vainīgs bija vai apstākļu sakritība, bet tas video atskaņotājs man vislaik bremzēja, neizdevās šovakar noskatīties. :s

Man tieši tas pats, skatīties nevar. Par laimi mega lejupielāde strādā ātri. Lai gan priekš mobīlā interneta tas nav pats izdevīgākais risinājums. =_=

Pārcēlu 7 ierakstus uz jaunu tēmu: Sword Art Online OST

Nu ko… Sākumā jau acīs iekrita burti, tam fontam nav ā,ē,ū utt. atbalsta. Tālāk it kā gaumes jautājums, bet man teikumus vietām prasītos pārrakstīt savādāk vai lietas pārsaukt savādāk. Varbūt manas versijas nebūtu pareizākās, bet kopējā fonā un spēles vidē tie būtu šķietami labāki varianti.

Bet bez tā viss ir ok, skatīšos arī tālāk. Varbūt pat kādreiz varēšu piepalīdzēt ne tikai ar maziem labojumiem (ja vēlēsies to), bet arī ar pašu tulkošanu. :smiley:

Es zinu. Ir samērā grūti iztulkot in-game anime, kad pašiem latviešiem nav tādas spēlētāju aplokā pieņemtas vārdu normas, kuras izmantot aprakstot dažādus procesus (un nezaudējot pašu latviešu valodu…) :frowning: Ja ir idejas, tad droši padalies ar mani.

Ideju nav. Varu tikai nākošās epizodes tulkojumam uzmest aci un ieteikt, ko varētu savādāk uzraksīt - pielabot. :slight_smile:

Labi. :slight_smile: