Sveiki, vai šī ir tā vieta kur tusē un pulcējas latviešu anime fani?

@DiviViens pats ar lāpstu iebakstījās manā kapā. Ko tad brīnīties, ka veci līķi sāk līst ārā?

es tikai priecājos, ka viņš iebakstīja ;DD

2 Likes

Un iebakstīja tikai tāpēc ka es pa vilnas zeķēm uzrakstīju

1 Like

Opāaa. Prieks tevi šeit redzēt! :D

Kāds man ar to visu sakars? :D

I mean, neceri, ka es te daudz tusēšos. Mani darbā pamodināja epasta notifikācija, ka tu mani piesauc, nostrādāja sātana instinkti

Very good question, jo es pa vilnas zeķu adīšanu teicu @tshuki kura uztraucās ka būs foruma ome un divviens teica ka tā jau vairāk tava lieta.

Mana lieta pēdējā laikā ir šūšana, bet adīt vēl protu.

1 Like

Un vispār darbā nav jāguļ. Unless ļoti nāk miegs

Mums ir masāžas krēsls, uz kura var pasnaust, kad brīvāks brīdis. Pēdējā laikā gulēts maz. Ja priekšniecei būtu pretenzijas, pati būtu nākusi modināt - tas krēsls viņas stikla ofisam blakus :D

God dayum, šiki!

Njā…ņemot vērā ka esmu iemidzis uz sava neērtā vecā datorbeņķa online sapulces laikā kamēr kolēģe cītīgi drukāja vēstules…can’t really judge

Jūs visi nedaudz crazy šitā randomā baidīt cilvēku ar Neptūna piesaukšanu. Jums biedrus dzīvus vajag, ne ar sirdi aizgājušus

Bet sveicieni forumā, @tshuki, no aizsaules, I guess

4 Likes

Eu, nezinu par pārējiem, bet es esmu biologs. Mums putni galvā pēc definīcijas

3 Likes

I mean, parasti ar to tik ļoti nelepojas, bet ok

Still going strong, eh? :D

Sasodīts, man arī tādu darbā vajadzētu, bet nav kā pamatot priekšniecībai kādēļ vajag. :D

Dabiski. Pats labi zini, ka esmu tāds spicy boy :D Call me Dziesmu un Deju svētki, I got that Mūžīgais dzinējs in me

Ar šo izpalīdzēt nevaru. Manam darbam der jebkurš iemesls, lai sagādātu darbiniekiem kaut ko jēdzīgu. Pagaidām neko nav vajadzējis caur vaimanām lūgties.

1 Like

Vai tik tas nav un neeksistējoša darba grafika rēķina

Mums īsti nav stingra darba grafika? Teorētiski visi darbojas 8:30 - 17, bet, ja tu izdari savus darba pienākumus todien, nav īsti svarīgi rakņāties detaļās. Man, piemēram, priekšniece nekad nav piesējusies, galvenais, ka rīta uzdevumi pabeigti un uz valodu kursiem aiziets. Pārējais laiks uz manu sirdsapziņu. Vispār nav dzirdēts, ka kādu vajadzējis dresēt par šo ofisā. Parasti mums ir plāns uz nedēļu, kas jāizdara, līdz kurai dienai un cikiem, paši darbinieki sadala, ko kurš paņems, un viss tiek izdarīts. :man_shrugging: nez. Skandināvu maģija.

2 Likes

Hellow @tshuki tev ir niks no haikyu ņemts? :D Gan jau ka nē. bet man tāds vibe :D

1 Like