Sveiki, vai šī ir tā vieta kur tusē un pulcējas latviešu anime fani?

Sāku skatīties anime 2005 gadā, Inuyasha. Sesshoumaru bija mans first waifu. Šobrīd esmu sajūsmā par Mushoku Tensei.

Sen sen atpakaļ biju aktīva otaku.lv forumā, tad aizpeldēju ārzemju forumos, bet no real meet-up opportunities ir skumja situācija, many years passed un meklēju kaut ko lokālu tagad. Is this the place? Vai ir vēl kādas vietas, kur latviešu anime fani tusē?

10 Likes

Šī tik tiešām ir vieta kur tusē latviešu anime( un ne tikai) fani. Gana regulāri notiek lielāki vai mazāki saieti.

Un vispār čau!

5 Likes

Ja ir galdaspēles kaut nedaudz interesē, ezīša galda spēļu vakari būtu visātrākais veids saprast kas un kā. Pēdējā laika tie laikam ir regulārākie mazie saieti

2 Likes

Ja mans zināšanu līmenis/pieredze galda spēlēs is tuvu 0, vai ir laba ideja aiziet uz kādu, vai ne? :smiling_face_with_tear:

Konnichiwa!

1 Like

Mierīgi. Tur ir čalis kas apmāca un ir gana daudz vienkāršo spēļu ko var apvienot ar kokčiku vai diviem

Un anime sākt skatīties 2005 gadā…damn. tas takā bij apzināti jeb vnk pokemonus pa tv3 skatījies

2 Likes

Pārāk relatable. Mani pirmie gabali bija Inuyasha un One Piece, jo tos rādija pa TV un tajā laikā internets man internets vēl bija diezgan svešs. :D
Sveicināts/a šajā interneta nostūrī!

Un pēc tam trešo… ceturto… piekto. :D

4 Likes

Tas moments kad cilvēki sāka skatīties anime kad tev bija knapi 4 gadi…

Tajā laikā es pat nezināju, kas ir anime. Multene bija multene. :D
Laikam man bija kādi 6 vai 7 gadi.

3 Likes

Man bija padsmit, which makes me a grandmother ha ha. 'orz

Welcome welcome :)))) Mēs te diezgan aktīvi tagad tiekamies - uz galda spēlēm, pārgājieniem Jaunajiem Gadiem, Jāņiem, Unicon, Wintercon, aktīvās atpūtas…

Domāju ka esi ieriedies/ieradusies uz “reformācijas” laiku, jo galvenais Admins sāks aptaujāt cilvēkus par Foruma nākotni :star_struck:

3 Likes

Ar šitādiem tekstiem uzmanies. Ņems kāds un vilnas zeķes palūgs noadīt uz ziemu XD

Mani adīšanas skili ne pārāk labi, tas būtu traki! :'D

Tie jau @NeptuneFox vibes.

1 Like

Well…I don’t know them so…

Tas cilvēks liekas 2019 gadā pazuda, ceru, ka nav covid upuris o///

Laipni aicināta šajā komūnā! Ja tev kārojas atrast vietējo komūnu ar mītiņie dzīvē, tu esi pareizajā vietā. :D

Ja godīgi, vēl kaut kādi mēģinājumi ir bijuši, bet neesmu manījis nevienu kas izdzīvojis. Mūsu komūna ir pa savam unikāla tajā kā mēs strādājam. Varbūt vienīgi krievvalodīgajā pusē kaut kas ir, bet neesmu redzējis.

Uh, tas pat ir pirms mana laika. Kad es sāku ņemties Latvijas tīklā, otaku.lv jau bija beigts. Interesantā kārtā, neatceros, ka kāds diži būtu pārgājis no tā pie mums. Tur dažus gadus atpakaļ bija daži lietotāji kas kādu vienu reizi gadā pārbadai vai pārējie vēl dzīvi. xD

Jā, es iegāju un kaut ko tādu arī novēroju. Forums ir apparently beigts, nezinu kad tieši - aizgāju tajā periodā, kad bija aktīvs forums.

Interesanti, cik aktīvs tas bija savā zelta laikā? Teiksim cik tēmas/ieraksti dienā?

Oj, nē. Latgales šmakovka un ķiploki visu ārstēs. :D

Bet nu tā diemžēl ir forumiem neatņemama sastāvdaļa. Lietotāji nāk un iet. AF pastāv no 2014. gada, liels lērums patstāvīgo lietotāju ir atkritis.

2 Likes