Sveiciens no Forge \m/

Sveiki visiem!

Būs jau gandrīz desmitgade kopš pēdējo reizi bija darīšana ar forumiem, tāpēc nesitiet krustā, ja kaut ko/kaut kur nepareizi esmu ielicis :D

monotonā balsī, anonīmo alkoholiķu kluba stilā Man ir 28 gadi, esmu no Rēzeknes un manā tumši pelēkajā ikdienā trūkst autleta visām anime vajadzībām.

Jau vairākus gadus veidoju podkāstu par smago mūziku- Metālkāsts LV(bezkaunīga pašreklāma, es zinu) un jau ilgu laiku jokojot saku, ka gribu veidot arī anime podkāstu, bet nav ar ko. Ja kādu interesē tāda avantūra, dod ziņu, bet stāsts nav par to. (BET ja šeit ir kāds metāla fans, es laipni aicinātu pievienoties mūsu mazajā pulciņā)

Radās interese pameklēt vai vispār jau eksistē kaut kas līdzīgs un pirmie meklējumi arī uzveda uz jūsu ‘‘Iepazīsti komūnu’’ video youtube. Tā arī nu nonācu šeit :)

Par wību laikam sevi nevaru nosaukt, bet pilnīgs normijs arī neesmu. Viss sākās jau bērnu dārzā ar Dragon Ball Z un tālākais stāsts laikam jau nebija nekas neierasts-Pokemoni, DIgimoni pa LV kanāliem, Naruto, Shaman King pa Jetix un tad jau rakšanās interneta plašumos.

Es saprotu, ka ar šo es nevienu neiespaidošu, jo tas ir tāpat kā teikt metālistu bariņam, ka Tavas mīļākās grupas ir Metallica un Slipknot, bet kā savus absolūtos favorītus es noteikti minētu Naruto un Dragon Ball.
Ir diezgan grūti atrast un pieķerties jaunām anime, ir sajūta, ka līdz dzīves beigām varētu vienkārši ciklēt cauri iepriekš minētajiem nosaukumiem🙈

Ja tā bija kaut kāda fāze, tai jau sen vajadzēja beigties. Sāku Naruto skatīties 12 gados un nesen pat uztaisīju ar to saistītu tetovējumu. Saprotu, ka ir diezgan populāri to heitot, bet man tā ļoti daudz nozīmē, lai cik smieklīgi tas arī neizklausītos.

Nesen noskatījos Kenichi:the mightiest disciple, pašlaik skatos Dororo. Tie varbūt drusku mazāk zināmi nosaukumi, lai nedomātu, ka neko vairāk par populāriem šoneniem nezinu :D

Esmu uz 88 dienu killstrīka Duolingo aplikācijā, mācoties japāņu valodu.

Tikko pasūtīju peldbikses ar Akatsuki mākonīšiem un ziemas cepuri ar pārsvītrotu hidden leaf village simbolu. un spilvendrānu ar mangekyo sharingan. Es jau teicu, ka man ir 28 gadi?

Paldies par uzmanību!

P.S Ja Tev patīk Boruto, mēs nevaram būt draugi.

11 Likes

Sveiks! Metāla fanu te ir kāda laba saujiņa( mani iekļaujot, bet es vairāk esmu uz power metāl tēmēts), takā vientuļš nebūt nejutīsies.

Dororo ir labā manta. Poor guy was literally born as a lump of meat

3 Likes

Konnichiwa!

1 Like

Prieks iepazīties :smiling_face:

Metāls…hmm…es esmu šajā žanrā meinstrīms - Rammstein, Linkin Park, Slipknot un dažas Rob Zombie dziesmas.

Esmu vairāk uz Punk žanriem :grimacing:

Ghost laikam neskaitās kā metāla grupa? Vairāk kā melodiskais roks?
Kāds ir tavs opinion par latviešu grupu Nostra? Vai viņiem vajag vokālu vai arī viņiem labāk palikt kā bez-balss underrated grupai?

Vai IC3PEAK skaitās kā witchhouse ar metāla elementiem?

3 Likes

Beg you pardon?

1 Like
1 Like

Of course that’s a thing XD

Tām nosauktajām grupām nav ne vainas. Vai tas ir super meinstrīms? Protams, bet tādām grupām arī ir sava vieta uz šīs pasaules :D

Ghost ir viena no lielākajām memēm smagās mūzikas pasaulē, mūžīgie strīdi par to vai tas ir vai nav metāls. Kaut arī man pašam patīk visu skaldīt un kvalificēt pa sīkākiem apakšžanriem, reizēm cilvēki to visu lietu uztver pārāk nopietni un bezjēgā lauž šķēpus par nenozīmīgām lietām. Personīgi neesmu lielākais fans, bet nebūtu problēmu viņus pieskaitīt vieglākajam metāla galam
:)

Par Nostru- godīgi sakot, pašmāju grupas ir baigais ‘‘hit or miss’’, daudz labāk orientējos pašmāju mūzikā, bet instrumentālās grupas nav tās, kas izraisa īpašu interesi. Vokālu noteikti vajag :D Bet nu respect, ka vispār zini tādus :D

Par IC3PEAK un witchouse pirmā dzirdēšana, bet tas īstenībā izklausās interesanti, ievērtēšu.

1 Like

Welcome - for metal! :metal:

1 Like

Haha same :D

1 Like

Šitajās IC3PEAK reāli ir ielicis metāla elementus…

1 Like

Jā, šur tur ir dzirdēts, ka citos žanros, piem, repā sāk arvien vairāk parādīties kaut kādi agresīvāki kliedzieni. Tas jau liekas diezgan forši īstenībā, ar kaut ko jau ir jāsāk un tad var pamazām pārvilināt uz tumšo pusi :D

Laipni lūgst šajā interneta nostūrī! Ūdens te ir silts. Autlets anime vajadzībām ir viena no mūsu pamata specialitātēm. :D

Tikai fano par metālu vai arī praktizē?

Uzmetīšu ausi. Ja vēlies pie mums mierīgi var dalīties ar saturu, nekodīsim un savējos atbalstīsim. Protams, bez spama. :D

Varu piebiedroties, kaut vai tikai treniņa pēc. “Iepazīsti komūnu” ir izklaides sērija vietējiem komūniešiem, pēc tam mums ar ierakstiem plāni ir nopietnāki - man prakse tikai labumā ietu.

Ej to nost, vajadzēja gadus atpakaļ sākt tur publicēt video. :joy:

Labs, bet tumšais - depresso espresso gabals.

Tu ko, Naruto fandoms vēl projām dzīvo. Konos vēl projām redz kostīmus. Boruto varbūt cits jautājums… xD

1 Like

Tagad es saprotu kāpēc viņi man tā piesaistīja un vēl viena grupa amerikāņu kas ur līdzīga :D :D

henlo fellow metal fan!

2 Likes

hewwooo

1 Like

Es jau te jūtos kā mājās, sen aizmirsta sajūta šī forumu padarīšana, ir forši :slight_smile:

Vairākus gadus jau tapšanas procesā ir demo/ep materiāls, bet bundzinieku krīzes dēļ diemžēl tas vienkārši pūst plauktā. Bet varbūt tā arī ir labāk, jo pasaulei NOTEIKTI vajadzētu vēl vienu lofi blekmetāla relīzi, kuru ierakstījis mērkaķis bez muzikālā tālanta :smiley:

Būtu tikai jāizdomā par to formātu un varētu mēģināt rullēt. Tā kā LV anime podkāstu scēna nav piesātināta varētu izbraukt cauri pat ar ‘‘basic bitch’’ koncepttiem. Par šo ir ļoti daudz domāts, variantu netrūkst, bet nav ne jausmas, kas varētu būt interesantāk no klausītāja viedokļa.

Protams, nezinu kas tie par nākotnes plāniem jums, bet varbūt varētu kaut kā iesaistīties, ja atrastos vieta :see_no_evil:

3 Likes

Eyooo

1 Like

Kaut kā bundzinieki vienmēr ir deficītā. :D

Manā pieredzē piņķerīgākais ir atrast formātu kas būtu gana plašs un saistošs anime skatītājam nevis tikai konkrēta darba skatītājam. Ar ultra specifiskiem ierakstiem publiku veidot būs grūti, jo ja tu veidosi specifiski Naruto Shippuden centrētu ierakstu un pēc tam Dragon Ball centrētu ierakstu - auditorija var nepārklāties. Pastāv risks, ka tādu mantu klausīties tikai milzīgi Naruto fani, nevis vidusmēra anime fans. Tur prasās kaut kas for fun un vispārīgāks par anime un kultūru ap to.

Pats pa sevi, ja taisa tīri prieka pēc, priekš sevis - tad viss iet cauri, bet nedrīgst bēdāties, kad nebūs klausītāju. :D

Ja ir vēlme strādāt, noteikti kaut kas atradīsies! :D Tik jāskatās kas un vai mums darba vērtības sakritīs. Projekts ir tas kas tas ir, ja tev gribas pavisam kaut ko citu, būs grūti kaut ko citu dabūt gatavu.

Bet nu jārunā privāti, es tev aizmetīšu ziņu.

1 Like

Lielais sveiciens mūsu pieticīgajā, toties mājīgā namā!

1 Like