Sveiciens no Forge \m/

Man ir viens pazīstams bundzinieks, vienīgais viņš vairāk tendēts uz punk/grunge/rock.
Bet, ja vajag uz dažiem ierakstiem, domāju, ka var ko sarunāt :)

Aww, tas gan ir jauks piedāvājums!

Minēto žanru ekspertīze laikam gan neaptver to lauciņu, kas vajadzīgs šajā gadījumā :( Laikam vajadzēja pieminēt to, ka tam bundziniekam būtu jābūt gatavam strādāt ar pilnīgu amatieri un saprast, ka galējais skanējums pēc normāla cilvēka standartiem būs pilnīga misene :D

Tiek tēmēts tādā virzienā

Bet liels paldies, es to novērtēju :)

Sveiks!

Interesanta sagadīšanās. Es no šejienes pazudu uz gadiem, atgriezos burtiski nesen un uzreiz kaut kas tik tuvs sirdij - “tautietis” no Rēzeknes, līdzīgs vecums, metāla fans, anime… :sunglasses:

Iesitu iekšā metālklāstu un pierakstījos uz kanālu, varbūt tas kaut ko YouTube algoritmam dos.

Vēl kaut kur pirms 5-6 gadiem metāls patika, bet tad mīlestība izsīka uz pašlaik esmu gandrīz pilnībā pārgājis uz elektronisko roku (Blue Stahli, Celldweller, Gary Numan etc.), kā arī smago roku, industriālo roku. No sieviešu vokāla - In This Moment, the Birthday Massacre. Dažreiz uznāk kaut kas un klausos trailer music, to, kas uz “smagāko” pusi.

Kaut gan varbūt viss nav tik viennozīmīgi, jo dažreiz tās klasifikācijas reāli tracina - piemēram, grupas itkā hard rock grupas, vai otrādi, metal / heavy metal grupas, bet daudzas dziesmas/kompozīcijas priekš manis (manām ausīm :smile: ) tā neskan.

Uz šīs nots jautājums kā ekspertam, piemēram:

  • Disturbed “Conflict” - nu vai tad metāls, vai vēl trakāk heavy metal?;
  • In This Moment “Big Bad Wolf” - nu vai tad atkal metāls?

Vispār bieži vien hard rock, industrial rock izskatās, ka iet roku rokā ar nu metal, traditional metal…

Bet nu, ja baigi iespringstu treniņā - tad gan var “ierubīt” to pašu veco labu Slipknot, vai re kur, pēdējais ko “atradu” - Otep - Battle Ready :smiling_imp:

Anyway, anime podkāstā būtu ieinteresēts…bet ir viens bet - kādā valodā tas notiktu? Latviešu, angļu, krievu? Vienkārši nesaskatu jebkādu publiku, ja podkāsts būs latviešu valodā… Būtu visai ekskluzīvi, tiesa, bet ar to viss arī beigtos - tomēr pārāk maziņa tā Latvija ir…

P.S. Ieraudzīju Gusānu podkāstā, hahaha, labais - mans bijušais latīņu valodas pasniedzējs. Foršs vecis :smile: :smile: :smile:

2 Likes

Hell yeah, patīkams pārsteigums, es tieši gribēju pārbaudīt vai varbūt te arī vēl kāds atrastos no Rēzeknes vai vismaz Latgales, mēs jau sen varējām būt draugi! :D

Zin kā, tie apakšžanri dažreiz ir ar ļoti plānām līnijām un krustojas viens otram pa virsu. Es neesmu elitists/gatekeepers, tāpēc vieglākas grupas kā, piem, Disturbed, Linkin Park, Three Days Grace u,t.t pieskaitu pie alternatīvā vai nu metāla. Nīdēji, protams, vispār teiks, ka tas ir mēsls un nav metāls. Mani personīgi uzjautrina pieauguši vīrieši, kuri uztraucās un sūdzās par to, ko klausās citi pieauguši vīrieši un ir gatavi par to baigi strīdēties :D Man jau liekas, ka katrs var klausīties ko grib un no tā nav jākaunās.

Reizēm, kad viss smagums apbesī, arī paceļoju citos mūzikas nostūros, piemēram, hiphopā vai tajā pašā minētajā elektroniskajā mūzikā. Atceros, ka Celldweller tur bija kkāds sakars ar smago pasauli, bet konkrēti neatceros. Šodien nostaļģijas nolūkos mazliet pabliezu Headhunterz :D

Par to podkāstu- doma jau bija noteikti par latviešu valodu. Angliski līst nav jēgas, jo tas viss tur ir pārāk pārsātināts. Nezinu īsti kāpēc Latvijā pie mums te tie podkāsti nav tik ļoti aizgājuši kā pāri okeānam, bet nu ja pašiem ir vēlme darboties, tad kāpēc gan nē. Liekas, ka anime ir relatīvi plašāka tēma par smago mūziku, kas potenciāli varētu interesēt daudz plašākai auditorijai. Tāpēc arī gribētu paeksperimentēt un paskatīties, kas sanāk.

Sovvaļnīks forever

Kur jūs abi bijāt vasarā?! Tieši komūnā devāmies taipus, būtu pačukstējuši mums foršos apskates kaktus.

Tā jau mums izdevās lielākoties izcili, bet insider info vienmēr ir topā.

2 Likes

Kur tieši bijāt/ko sadarījāt? Kāds ‘‘highlight’’ palicis atmiņā?

Pirmajā diena bijām preiļos uz to leļļu karaļvalsti un metālmākslas galeriju, tad ilgi maldījāmies ap Rāznas ezeru meklējot peldvietu, tad rēzeknē satikām vienu citu vietējo, pārliecinājāmies ka tik tiešām ir cilveks nevis foruma AI, un tad jau viesu māja un pirts, kurs pa pliko, kurš kautrējās. Otrā dienā uz mini zoo bijām un vienu skatu torni

2 Likes

Diemžēl jau trešo gadu dzīvoju Liepājā. Pretējā galā :smile: Tā jau simts punkti iepazītos.

Es tad esmu pie “nīdējiem” :laughing: Priekš manis metāls… ir kaut kas jau tā riktīgi smags. Man daži paziņas klausās tikai metālu. Tikai. Pārējo neatzīst. Priekš viņiem eksistē tikai thrash metal, death metal, black metal, deathcore… un sazin vēl kas tajā garā. Heavy metal viņiem tā, bērnu spēles. Man vienreiz iedeva kaut ko paklausīties (diemžēl neatceros precīzi kas tas bija) - vārdus, protams, saprast nevarēja, bļaušana nereāla, bungādiņas plīst… :smile: :smile: :smile:

Par “smagumu” vispār dīvaini ir - piemēram, paklausies Blue Stahli - Ultranumb. Priekš manis vienkārši enerģiska tāda mūzika, bet kad iedevu paklausīties darba kolēģiem - tie uzreiz “Uuuuuuu cik smaga mūzika”. Katram sava saprašana un smaguma sajūta. Protams, tas neatceļ to, ka ir objektīvi rādītāji pie kā konkrētā dziesma/kompozīcija pieskaitāma…

Pirmais, acīmredzamais, tāpēc, ka esam maziņi. Tīri skaita ziņā. Maz cilvēku. Turklāt laba daļa no tiem kas varētu klausīties/skatīties izvēlas skatīties angliski vai krieviski, jo tur gan cilvēku pietiek. Kaut vai paņemt mani par piemēru - būdams pusaudzis klausījos visu krieviski, bet kad biju jau ap kādiem 20 gadiem - pārgāju tikai uz angļu valodu. Pat nemēģināju kaut ko meklēt latviski.

Ja eksperimentēsi vai eksperimentēsiet ar kādu, pasauciet uz kādu podkāstu, es varu pievienoties :wink:

Pats gan plānoju pēc kādiem trim-četriem mēnešiem gaming channel-u vērt vaļā. Vēl domāju par valodu - vai nu krieviski vai angliski. Cik saprotu pati Krievija tagad baigi sankcionēta un arī YouTube ar viņiem kaut ko dara (bet tai pašā laikā mūsdienās pietiek workaround-u lai jebkādus aizliegumus virtuālajā vidē apietu). Pamēģināju pagaidām balsi ierakstīt un angliski akcents nepatīk, pluss dažreiz tomēr nākas piedomāt vai pareizi runāju - līdz ar to domāju arī klausītājiem nepatiks, krieviski tas ir mazāk izteikts un runa tekošāka.

Skaidrs, tad jau izklausās, ka ‘‘essential’’ apskates vietas daudz maz redzējāt. Ja jau tomēr bija kāds vietējais tad maz ticams, ka palaidāt garām kaut ko obligātu. Bet nu, protams, katram vietējam arī var būt savas preferences par vietām, ko parādīt ciemiņiem.

Ai velns, es jau domāju, ka tas viss izklausās pārāk labi. Kaut kādam āķim jau tur bija jābūt. Liekas, ka 8. decembrī tur būs labs koncerts-Yomi. Ļoti iesaku.

VECĪT, šī bija mana top workout dziesma 15 gados, kad sāku trenēties :smiley:

It kā jau jā, bet tajā pašā laikā ir pāris projekti, kas priekš LV mēroga pat ir ļoti veiksmīgi ar savu fanu bāzi. Protams, tos veido cilvēki, kuriem jau ir ‘‘vārds’’ vai kkāda zināma popularitāte sabiedrība.

Veiksmi!

Sveicināts :slight_smile:

1 Like

aizmirsi pieminēt pašu galveno - Ausmeņa kebabu ;D

1 Like

Sveiks. Metālisti te ir pietiekami. Visādi metāla žanri ir arī manās endless playlistēs. Pats arī spēlēju un esmu spēlējis/sadarbojies ar vairākiem Latvijas metāldudes and dudets. Boruto ir tik labs kā remdens, nostāvējies trauku mazagājamais ūdens, so gaume ir on point. XD have fun un vibez.

2 Likes

Kādas 4-5 reizes gadā aizbraucu uz “dzimteni”, tā kā varēsim saskrieties. Izklausies pēc sakarīga cilvēka, tāpēc es būtu tikai par. Vienkārši neskatoties uz manu migrāciju uz “siltākām zemēm” - sākumā uz Rīgu un tad uz Liepāju - Rēzekne joprojām ir vienīgā pilsēta, kas rada mājas sajūtu un tāpēc arī visvairāk patīk.

Vietējā “vērtība” :laughing: Lai gan tagad tur citi pēc copy+paste principa dažādas ēstuvītes atvēra. Es jau kuru reizi dzirdu, ka tieši šī vieta paliek atmiņā “tūristiem”.

2 Likes

Sveiks! :+1:
Naruto labs darbs, neuztraucies, ka mainstream! :smile:
Ja patīk Naruto un Kenichi, varētu patikt Yu Yu Hakusho (vecāks darbs pirms mūsu paaudzes, bet laba klasika, bija sava laika mainstream), HunterxHunter, un tad var mēģināt Fullmetal Alchemist Brotherhood. Laba pieeja ir pamēģināt noskatīties vienu līdz trīs sērijas, lai redzētu, vai pievelk, vai ne.

1 Like

Paldies par ieteikumiem!
No minētajiem nosaukumiem galīgi neesmu pazīstams laikam tikai ar Yu Yu Hakusho. Kad ir pieredzēts moderns animācijas stils(Demon Slayer/Attack on Titan stilā) varētu būt pagrūti atgriezties pie tāda oldschool varianta, lai cik ļoti tas arī atgādinātu par bērnību :D

FMA jau skaitās kā ‘‘must see’’ klasika, kaut kad pamēģināju, bet nekur tālu netiku. Bet kaut kad domāju izmēģināt vēlreiz.

Par to Hunter x Hunter ir dzirdēts arī ļoti daudz labu atsauksmju, bet kaut kā tas stāsts kā tāds nelikās pietiekami pievilcīgs, lai ietu skatīties, bet nu vismaz jāpamēģina laikam arī būs.

Esmu baigi izvēlīgs krāns vispār :D

Stāsts ir feins un no vizuālajiem nepateiksi, jo personāži pa lielam neatbilst tam drūmumam, kas tajā stāstā ir. The further you go, the more messed up it gets, which is what makes this great. Kulminācija vispār labākā “boss transformation” scēna, kādu es jebkurā animē esmu redzējis.

2 Likes

Ja runa iet par shonen, Soul Eater ir old but gold.

Vispār, @Forge, esi redzējis Detroit Metal City? Ja nē, nav kārtība. :D

1 Like

Bet protams, DMC ierullē :D
Soul Eater laikam bija kaut kad ieguglēts.

2 Likes

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.