( ̄▽ ̄*)ゞ sveicieni...!

How did a “Greetings” topic turn into a discussion on linguistics? XDDD
wrttwtwtt

2 Likes

My fault, probably.

absolūts reverss MTK klanam, tikai viena meiča pa visu kursu

Uz to vari skatīties arī no otras puses - vesela viena meiča. :D

1 Like

Hey Chise-san! Welcome to our side :3

3 Likes

@xHorrorGirlx ( ´ ▽ ` )ノ :sparkles::sparkles: Sveikiņi~!:sparkles: Btw- kruts gifs :full_moon_with_face::ok_hand: pati vēl nezinu kā tos šeit pievienot (:older_woman:t2: cuz I’m your local grandma)

@Menestrels Ja runa būtu par high school nevis collage, tad šis cilvēku sastāvs būtu ideāls jaunai reversed harem animei xD

1 Like

Nekas nekas, citreiz interesē redzēt, vai citi ar ir redzējuši to pašu, ko es un kā novērtējuši ;d laigan, njā, tev gan augstas balles visiem saliktas :sweat_smile:

hhhhmmmmmmm again :thinking:
Vai iespējams līdzinies viņai?
lejupiel%C4%81de

2 Likes

Tikai ja tavs tips ir elektroniķi/programmētāji.

Nu srry, bet esmu ļooti subjektīva, ja runa ir par anime :joy: (Jeb- mani standarti ir ļoti zemi un es baigi nekritizēju, kas tur notiek :woman_shrugging::smile: simple as that)

:thinking: Nūū, uz to pusi velk, bet man labāk patīk šitas variants (vismaz matu krāsas sakrīt xD):


:joy:

@Menestrels :woman_shrugging: katram savs. Ir tak meitenes, kam patīk super-duper gudri/parocīgi puiši :laughing:

1 Like

Tas ir viens veids kā skatīties uz tehnisko tautu, neļauj sevi pārliecināt par pretējo.

mm. okey. Bet vai ir iespēja, ka šī bilde ar viņu ir vairāk līdzīga tavai bildei? ;D
com-resize
Ja vien es neesmu sajaucis Sintijas xD

Vienkārši, pirms 2-3 gadiem neesot te, bet lasot komentārus draugiemlv anime domubiedru grupā, manu aci uzķēra viena dikti glīta komentētāja c:, un viņai ar bija forši smaidīga, saulaina bilde, ar salmu cepuri xD Un pirms kādiem 2 gadiem lasot vienu mangu, tas tāls atsauca atmiņā to komentētāju un viņas bildi, tās līdzības dēļ. Tāpēc man tas tagad ienāk atkal prātā un man liekas ka tā biji Tu ;D
sorry for being weird :<

Labdien.18a5f00b084f36d825acbdcd17170b1d1eec7683_hq

Ohh, s*it :grimacing: laikam manas otaku pēdās ir all over the internet un nav tik labi nomaskētas, kā pašai likās :sweat_smile::joy: bet nezinu, moš :woman_shrugging: grūti teikt, jo kādus mēnešus četrus atpakaļ izdzēsu savu dr lv profilu, tāpēc nevaru pārbaudīt (par to domubiedru grupu runāju), bet par to bildi- tā gan Ir līdzīga tai, kas man bija :thinking: pat salmu cepure ir :smile:

@Turnip-chan Privietčiki :full_moon_with_face::raised_hand:
image

3 Likes

Hyoooo

image

1 Like

:smile: hei! es tikai cenšos katram “sveiki” teicējam kko oriģinālu atpakaļ aizsūtīt :woman_shrugging:(neesmu vainīga, ka Tev tika viens no… spilgtākajiem sveicieniem :laughing:) + es vairs nevaru izdomāt kā savādāk pateikt “hello” xD (tāpēc jāvēršas jau pie citām valodām :joy:)

@Rain Hiya!
image

2 Likes

vēl var konichiva vai anyonghaseyo vai ni hao :joy:

1 Like

oh, heh, so You are that cutie :> :D
Man liekas ka šis bija tas posts - https://prnt.sc/ja56sq :sweat_smile:
Bet kāpēc izdzēsies no turienes ;o? Kā lielākā daļa mūsdienu jauniešu, jo draugiemlv ir miruši ;d?

Omg, cringe attack lvl 100 xD Jup, that’s definitely me :joy:
Izdzēsos, jo reāli kādus gadus divus tiešām to sociālo tīklu vairs neizmantoju + bija pēdējais laiks dzēst savas ‘jaunības dienu’ atstātās pēdas xD jo, piemēram, 12 gadus vecajai man patika atstāt komentārus pa labi, pa kreisi :joy: (kā to jau var redzēt…XD)

3 Likes

heh, ok, nu lai veicas šeit ^_^
Bet kā Tu skaties animes? Sub vai Dub, angliski vai krieviski, utt ;o?