( ̄▽ ̄*)ゞ sveicieni...!

Lai piedod man, bet subs over dubs :smile: oriģinālvaloda labāk patīk, jo dublētajā versijā pazūd tas autentiskums, kas ir piešķirts katrai epizodei, ko japāņu valoda dod. Nezinu :woman_shrugging: bet tas ir mans subjektīvais viedoklis par šo tēmu :laughing::sparkles:

3 Likes

Es skatos gan dub, gan sub variantus. Atkarībā no tā kāda anime un kāds man ir noskaņojums un, kas ir pieejams. XD

Ah, I see you’re a person of culture as well.

(by the way, esmu Rēzeknē, if you’re interested :DDD)

2 Likes

Dub versija piedodama ir tikai ‘Fullmetal Alchemist: Brotherhood’ :smile: vot tur angļu man labāk patika.

@NeptuneFox Protams :joy: kā tad savādāk? Es tikai ‘par’ kultūru!
(Ou, that’s nice :full_moon_with_face: es gan šodien neesmu- esmu ‘koncertā’ (drīzāk jau after-partijā :sweat_smile:). Bet ja vēlies, kkad varam sarīkot nelielu elšpūšu tea pārtiju :tea::sparkles:)

2 Likes

FMA Brotherhood Dub bija ļoti labs. Tā ir viena no situācijām, kad es dotu priekšroku skatīties angļu dubā. Un ņemot vērā to kas setings bija Rietumniecisks, angļu valoda bija tieši vietā.

oh, it looks like You haven’t seen and heard Black Lagoon wih eng dub, all that nice cursing ;D The best dub ever :ok_hand: bet ar subiem arī jau jauki bija.

hm, Tu kā Durarara fane neesi uzmetusi ausi? Eng dub tai ir baigi tīkams.

Vai arī Panty and Stocking with Gartelbelt. Tam dub bija labāks nekā oriģināls.

Nu ar tiem dub’iem ir kā ar iepirkšanos thrift shopos- starp krāmiem jāmāk atrast quality contentu :smile::sparkles:
(Piemēram, death notam arī labi dub- vismaz jautrāk skatīties bija :joy:)
image

3 Likes

hmm, Tavā sarakstā viss no Durarara ir, bet nav Baccano :o !?
Kā tad tā?
Tev tā varētu baigi patikt, ja jau to veidoja tas pats autors, kas veidoja Durarara ;o un arī animēja tie paši kas Drrr animēja ;o
P.S. Baccano arī ir viens no lieliskākajiem eng dub. ;d Ņemot vērā arī ka viss notiek ASV xd

1 Like

Par Baccano zinu, bet līdz tam vēl neesmu tikusi :woman_shrugging::grin:
Vienkārši citas anime, kas man pašlaik ir kā prioritātes, gribu sākumā noskatīties i tad varēšu pievērsties citām :thinking: :sparkles:

1 Like

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.

Esmu Rēzeknē līdz otrdienai (ieskaitot). So, you know. Hit me up.