Sveicieni no Nikas >^_^<

Sveicināta forumā!

Redz kur vairāki raudamie gabali:

  • Clannad
  • Clannad After Story
  • Tokyo Magnitude 8.0
  • Grave of the Fireflies
  • AnoHana (The Flower We Saw That Day)
  • Shigatsu wa Kimi no Uso
1 Like

Zero no Tsukaima arii dazhviet var likt nobirdinaat kaadu asarinju. :slight_smile:

1 Like

Esmu,vienu no pirmajām skatījos,bet toreiz viņa man likās garlaicīga,tāpēc otro sezonu pat nesāku skatīties. Varbūt,tagad uzskati ir mainījušies un ir vērts sākt skatīties no sākuma un līdz beigām. :relieved:

1 Like

Paldies. :kissing_smiling_eyes:

Tikai reekinies, ka, lai sagaidiitu visnotalj sasteigtaas, bet labaas beigas, tev buus jaatiek cauri 4 sezonaam, kas pilnas ar harem un eechi. :smiley: Bet ir taa veerts! :slight_smile:

Paldies.:smirk:

Ir tik daudz,ko skatīties,bet ir tik maz laika. :pensive:

Zinaama sajuuta. :slight_smile:

1 Like

Sveika. Liekas tāds normis, ka katru dienu pa vienai meitenei reģistrojas. Thumbs Up.

Šīs vairs nav officiāls cīsiņu forums… -.-

Vai tad bija kādreiz. Cik dzirdeju nonkaut kà. Vienmēr ir bijis meitenu pārvākums.

Kad te bija IPB, tad bija “not girls allowed”

IPB? Kas tas?

Foruma dzinis

Invision Power Board

Es atceros vienā citā globalajā forumā mums par bij sava tarkšķvieta, kur nevarēja meitenes ieiet. Tur bij girls not allowed. Mes tur apspriedat foruma meitenes galvenokārt :D. Kura kuram patīk un tml :smiley:

1 Like

Nu nez. Kaut gan vairākus gadus atpakaļ skatījos, vienîgā vieta kur bij skumja, ka šis tēloja varoni. Laikam otrā sezona. Kur vēl tur beigās tās bultas lidoja dahuja. Ka viņš gāja suicide cīņā.

1 Like

Welp, par to arii runaaju. Taapeec mineeju, ka dazhviet. :slight_smile:

1 Like

Kait gan. Tajā pašā naruto ir daudzas vietas bēdīgas. :confused:

Jaa, bet ne emocionaalas. :smiley: