Sveicieni no Nikas >^_^<

Oho! Kā tu to dabuji gatavu? :smiley: Ko tad tu darītu, piemēram anime filmā Graves of Fireflies vai, vai, es pat uz sitienu nevaru atcerēties vēl kādu labu piemēru, bet nu domu saprati :smiley:

Bet tur bija links, dabigi ka mes uzspiediisim. :smiley:

Wolf children :smiley:

2 Likes

Wolf children! lūk tas ar ir lielisks piemērs! Paldies!

U welcome :smiley:

Tonari no Totoro man ari palika sad un nobirdinaaju ar kadu asaru, tieshi pie shi makslinieka animem citreiz patiesham gribeejas raudat, patiesham labas animes un pluss ka veido taa ka vinjs veido animes, pec vecaa stila. :slight_smile:

Hey sveicinata foruma uu golden time top 3 nice es pashreiz vinju parskatos :slight_smile:

1 Like

Vienkārši patīk nobirdināt kādu asariņu pie anime,vai filmas. Ja ir kaut neliels iemesls,kāda varoņa nāve vai vēl kaut kas,tad es obligāti par to paraudāšu.:sweat_smile: Laikam,tas ir tāpēc,ka reālajā dzīvē man ir viss pārāk labi,lai par kaut ko pinkšķētu. :raising_hand:

1 Like

hmm tad automatiski jautajums tu clannad esi redzejusi :slight_smile:

Pirmais ar ko es personīgi cilvēkiem uzkasos, ja aiziet uz šādu tēmu runa - Vai esi redzējusi Shigatsu wa Kimi no Uso? (Your Lie in April) Šis ir mans no tāda veida favorītiem

@nika Ja neesi, tad neko neesi palaidusi garaam.

1 Like

ehh @emphase atkal tu ar savu heitu :slight_smile:

Ja nemaldos,tad tā ir par to vijolnieci? Manuprāt,es neesmu viņu redzējusi,bet tad man galvā paliek jautājums,kur tad es par viņu esmu dzirdējusi?! :unamused:

Aha, tur tā meitene spēlē vijoli un viens čalis klavieres. Tas ir viennozīmīgi viens no maniem top anime :slight_smile:

Nofarmālais Čau! ^^
Ceru neņemsi te nevienu par pilnu, inžemot mani, @m1raz, @Menestrels un atlikušos modus! ^^
Jauku ierašanos mūsu Viesnīcā. ^^

1 Like

Sveicināta forumā! Kur bērnudārzs valda un āksti piespēlē klāt!

4 Likes

Ehh, Golden Time. Pirmais ongoing un pirmā romance anime… Ak vecās, labās dienas… ~_~
Sveicināta forumā, ceru, ka ieraugot dažādas stresa bumbiņas, yuri fandomu un citas dažādas lietas, tu nenobīsies. :smiley:
Visi mēs draudzīgi, gan jau nekas slikts nenotiks. :3

Kefu ieskaitot :smiley:

Bērnudārzs valda… To es atcerēšos… :smiley:

1 Like

Piedod, bet tas ir neizbēgams liktenis :smiley:

@Jua Jap nenoliegšu… :smiley: Kaut gan aizvien mazāk un mazāk te esmu :confused: