Sveicieni no Nikas >^_^<

Beidzot nolēmu uztaisīt sasveicināšanos. :relaxed:
Par forumu uzzināju no @Brekis2 . :smiley:
Mani sauc Veronika,dzīvoju Rīgā.

Pirmā anime,ko sāku skatīties pirms vairākiem gadiem ir Naruto. Bet citi anime mani sāka aizraut apmēram tikai pirms gada,tāpēc varbūt neesmu tik daudz ko redzējusi.:pensive: Droši vien kā jau lielākai daļai viens no maniem mīļākajiem anime žanriem ir komēdija, bet kopumā žanram nav tik liela nozīme,jo es labprāt skatos visu.
TOP 3 mīļākās anime:
-Plastic Memories
-Naruto
-Golden Time

Esmu ļoti atvērta un man ļoti patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem, iespējams, tieši tas ir viens no iemesliem,kāpēc reģistrējos šeit. :ribbon:
Vienmēr esmu gatava sarunām,tāpēc ja ir kādi jautājumi vai vienkārši vēlaties pačatot, tad droši rakstat! :kissing_smiling_eyes:

4 Likes

Sveika :raising_hand:

1 Like

Prieks ka pievienojies forumam. Ceru ka izbaudisi savu laiku sheit un spamosi daudz, lielaaka dalja sheit ir draudziigi. :smiley: Bet esi uzmaniiiga un neiesaisties argumentos par animem. :smiley: :smiley:

1 Like

Welcome to the dark side of the internet!

We, or I, have cookies, but I don’t share food, so there’s that!

Otherwise enjoy your stay.

1 Like

Vai arii argumentos pret mani. xD

1 Like

HAYYYYYY :slight_smile:
Uzmanies šeit no večiem. Viņi mums te tādi dīvaini un baigi spamo :smiley:

2 Likes

Nu jaa, es gan ar tevi necenshos argumentet nu nav sanacis jo liekas parasti liekas ok . :smiley: Bet ir shad tad kad uznaak :smiley:

Pati tu diivaans!

2 Likes

hahaaaa. :smiley: Nemaz nepamaniju. :smiley:

Nu man vismaz nav dīvainas formas stresa bumbiņa :smiley:

3 Likes

Sveiciens forumā! Un neklausies teachme… Viņš nesaprot par ko runā, iesaisties jebkurā sarunā tu vēlies un pastāvi par saviem uzskatiem ar labiem argumentiem! Esam šeit dažādi takā noteikti atradīsi te vismaz kādu ar kuru būs kopīga valoda :smile:

Un uhhh Plastic Memories vēl tik pusē esmu un bija nedaudz garlaicīgi, bet jaizspiež līdz beigām beidzot, jo dzirdēju, ka tur esot interesanti :slight_smile:

Vismaz kaads saprot, ka mani nemaz nevajag piemineet, ka nav jaanjem pa pilnu. xD

Jau mūs te apceļ…

hei,hei :smiley:

Man ir cirvis, man ir vara :smiley:

1 Like

Vismaz man taada ir. :smiley: Un forma jau nav diivaina. Relakseejosha. :smiley:

Man ir aboli, man ir vara. :smiley:

Shhhh, ļaujam citiem sasveicināties :wink:

Nevaru nepiekrist :smiley: Labi, ka man priekš tādiem nauda nav jātērē :smiley:

Nemaz nemēģini :smiley: