Steam summer sale 2k18

Izskatās, ka daudzi forumā izmanto šo iespēju un nopērk spēles pa lēto. Ko nopirkāt/plānojat nopirkt?

3 Likes

Es domāju, ka varētu sev paņemt Mortal kombat XL. :thinking: Baigi labā spēle :smiley:

1 Like

Ir vērts , man arī ir . Pa cik ?

Tātad nopirku- Nioh complete edition, HuniePop, Blazblue Calamity Trigger,Sao FB un vēl 6 platformnieces un domāju, ka vēlāk vēl paņemšu kaut ko.

Tagad stīmā pa 13.59 (bija 39.99)

Mk uz pc. Fi.

Vienas lielas spēles vietā paņēmu 10 mazāka tilpuma spēles un ar to arī izpārdošana ir beigusies priekš manis.

Crypt of the Necrodancer ir par smuku cenu, bet tajā pašā laikā… PC spēles ir nodošanās līmenis, kam es nezinu, vai esmu gatava.

Lai gan Moonlighter es izsēdēju dažu dienu laikā.
Šis ir vēl apsvērumu līmenī :thinking::thinking::thinking:

Es teiktu Crypt of the Necrodancer ir vairāk uz iemaņām balstīta spēle nekā Moonlighter. Atceroties Crypt of the Necrodancer pat gribas to uzspēlēt vēlreiz, man ļoti gāja pie sirds tik smagi uz mūziku un ritmu balstīta spēle.

Man ir PS kontrolieris, tā kā viss ok

par tādu cenu tā faktiski pakaļ skrēja

Panēmu Shadow of Mordor un Shadow of War Bundle uz 71% no 117eu uz 35. Tomb Raider 85% pa 2.99eu
Un Disciples 3 bundle for 5 eu :’'D
Thats all for my summer sale, hope there will be a Winter sale, when I will have money, not Debts xD

Pagaidām esmu pierunājis cilvēkus nopikt bf bc 2 pa 2.50 kopīgai saspēlei. Ja kāds cits arī vēlas, droši pievienojaties.

Ja vien es atcerētos kā tikt iekšā savā Origin kontā…

Ea komta paroli var nomainīt un neko citu viņi tur neprasa. Es bc 2 spēlēju pat pirms Steam un Orogen booma.

Pagaidām ieķēru Darkest Dungeon un Firewatch

Tiku iekšā. EA man paroles maiņas epastu sūtīja 30 min., tādēļ padomāju, ka kontu izveidoju ar citu epastu…

Oooohhhh. Yeah, es jau sen sen atpakaļ spēlēju un man ir vecais profils.
Rīt saaspēle? Šodien man ir dabs un vakarā gan jau ne tik daudz laiks atliks tam.

Grūti teikt kā man rīt būs ar laikiem.

Varētu mēģionāt… tieši biju skatījies ^^