Steam summer sale 2k18

Tikko nopirku :smiley:

Mortal Kombat XL tagad arī ir manā īpašumā ^-^

Cik gan izdevīgi ir Stīmam veidot šādus seilus kur spēlēm ir tik briesmīgi lielas atlaides? :thinking:

Ļoti izdevīgi, cilvēki tērē daudz vairāk nekā parasti. Kā arī tas ir digitāls produkts, pašizmaksas tam salīdzinoši ir ļoti zemas.

Steam izmaksas sastāda tikai servisa un infrastruktūras uzturēšana, lai piegādātu tev spēles.

Viens no iemesliem lai mīlētu Geibušku.

@Kadiljaks @Menestrels un @Onii_chan tad laikam, kad jums ir brīvs - man nākamās divas dienas ir work free (sort of), tad padodat ziņu. Kaut ko var sadomāt un uzspēlēt. Kā saka pievienoties jūsu OW trio tikai nomainot spēli. XD

Darkest Dungeon arī ir manā potenciālajā redzes lokā.

Es tik pēc nedēļas varēšu kko darīties pie sava kompja.

Kā tā?

Tas man atrodas tagad nedaudz pa tālu, tāpēc netieku tam arī klāt. :no_mouth:

Ohhhh. I see.

Bija doma nopirkt varbūt Inversion uz steam, bet nav vietas pc un iespējams kakainais pc normāli nepavilktu spēli. Nu tad domāju nopirkt tagad pēdējās dienās un patestēt, jo no kādiem cik tur 10 eiro vai vairāk uzlika talaidi uz 4.99 laikam.
wop wop waaaaaaaaaaaaaaa - spēle izņemta no steam pēkšņi :[ ehhh

Bioshock :>

Summer seils praktiski ir beidzies un esmu pievienojis savai kolekcijai 22 spēles.

Kuras netiks nekad spēletas? XD

Spēlēju nav jau tā, ka es tikai kolekcionēju tātad iztērēju tikai 93.35 eiro.

Es tak geimers esmu jau no 9 gadiem.

1 Like

Nu parasti, skatos uz visādam cilvēku sakrātājam miskastēm. Spēles 1000+, bet spēletas tikai 10-30.

Nē nu man ir 250+ spēles stīmā un spēlētas 70% no visām, bet tgd ja pērku tad zinu ka točna spēlēšu.

toreiz tie visi humble bundle pērc dēļ vienas spēles uzspēlē 1 no 5 spēlēm un 4 palikušās no bundle vnk stāv neaiztiktas.

Domāju domāju, pārāk ilgi domāju, un kā minēju gribēju Inversion beigās nopirkt, bet tā tika izņemta no steam un nepaspēju nopirkt.
Domāju tālāk un eeeeehhhhh, nav jēgs pirkt, maz naudas ar, gribējās vienu otru, bet nolādēju pirātiski, pāris sekundes paspēlēju un sapratu ka meeeh.
Bet beigās pa vienu otru eiro paķēru šo - Blade Kitten

pirmo lvl patestēju it kā pc nenokaras, varbūt varēs paspēlēt, ja būs vēlme vispār xd

2 Likes