SSD priekš noutbuka

19 posts were split to a new topic: Kādēļ vietējie lētie interneta veikali ir tik lēti

Es turos pie saviem Western Digital

2 Likes

2Tb ir pilnīgi normāli. Ja nu sagribas 400Gb spēli un nav brīvas vietas, es kaut kur redzēju kaut kādu spēli, kas sver 400Gb. 100Gb spēles sver mierīgi, ja gribi turēt vairākas spēles, tad atmiņa aizies atrī.
Tas pats Genshins pirmsākumos svēra 20Gb, tagad jau apauga un ir gandrīz vai 100Gb un mums vēl būs jauni regioni ar gadiem un vēl apaugs.
Varbūt tagad liekas, ka kāds 1Tb pietiks, bet pēc gada secināsi, ir par īsu un jāpērk atkal jauns 2Tb, labāk uzreiz tādu apjomīgu paņemt, lai nākotnei ar pietiek.

2 Likes

Hm, izskatās, ka Genshin man 100 gb jau aizņēmis :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

Man 98Gb
Katra tāda dzīvā spēle ir apaugusi, ja paskatās :D

Tā jau tas notiek, viens iemesls, kāpēc pārcēlu no telefona uz datoru :D

Spēles mazākas diez vai paliks. Vēl varu piemest, ka SSD portu skaits ir ierobežots. Ja ieliek maziņu SSD un pēc tam savajagas vairāk, nāksies mainīt esošo, jo visi pieejamie porti ir aizņemti. Kas var sabojāt visu ekonomiju ko tu izdarīji tagad. :D

1 Like

aizgāja tāda dikusija…
image

tikmēr @salkineksa , kas tikai gribēja kompim paplašināt atmiņu

image

2 Likes

un manu veikala izvēli vēl nopeļ :pleading_face:

uztaisi poll, lai gudrie sabalso kas tev jāpērk, jo šķiet ka topiks ir nedaudz nobraucis no mērķa. Tad vismaz tas būs atrisināts :sweat_smile:

Es divdesmitajā ierakstā jau izteicos. :D SSD priekš noutbuka - #20 by Menestrels

Varam mierīgi izcelt sarunu par veikaliem…

tavs ieraksts tieši man arī vislabāk atmiņā aizķērās, bet tajā pašā laikā tas ir visstabilākais risinājums (cerams ar vienu uzvarošu rezultātu)

man liekas to arī ņemšu, pēc wintercona un matu krāsošanas :D
varbūt zini kādu uzticamu meistaru, kas mācētu ielikt? :thinking:

Man ir no iepriekšējā laptopa WD blue 1Tb, nezinu cik gadu lietoju, četrus, piecus. Kopā lietots gandrīz 10000h, total writes 10800Gb jeb 10Tb, teorētiski SSD ar 1200TBW pārdzīvotu mani pat :D

Es pats lieku. Tas ir ļooooti primitīvi. Ja negribi, nez, atnes laptopu uz kādu komūnas mītiņu. :D

2 Likes

Ja tur cenas atšķirība ir 1 EUR, var tak piemest par labu labākam TBW.

1 Like

var arī tā :D

Tas, protams, es tik tā rēķinu :D

Ja tev ir precīzi šāds:

tad vari sekot instrukcijām.

1 Like

Arī SSD paaudzes novecos ar gadiem, Sata SSD jau ir lēni. NVMe gen 4 viens uz otru kopē failus pie 2Gb/s, nu man kā reiz divi stāv, paekspermentāju, tā jau laptopā nav vajadzības no viena uz otru svaidīt failus. Uz sata veco SSD kopē kaut kādi 400 mb/s tikai :D