Spēles ko šobrīd spēlēju

Skaistākais clan dojo.


Biju mēģinājis, kaut kā neaizrāva. Man patīk grindot un spēlēt mmorpg, bet viņu izpildījums likās baigi garlaicīgs. :/ Klases arī kaut kā neuzrunā.

1 Like

Pilnīgi piekrītu, kkad sāc liekās nebūs gala, bet addicted.

Into the Breach sen biju meklejis kaut ko tadu

anyone playing MapleStory 2? :thinking:

Es biju domājis to pamēģināt, jo patikās personāžu dizaini, bet tomēr uzsāku Tera Online. XD

es šodien pamēģināju - riktīgi fun, tikai kaut kas ar controls nav kārtībā, bet viņa jauna spēle, gan jau salabos

Es tieši aizvakar sāku spēlēt :D
Kontroles ir savādas, jā kā jau nexon spēlei, arī mabinogi bija ļoti nesaprotams bet manam priest ir aoe spējas, tā kā tas mani neuztrauc pagaidām :D var pierast

Plus jau kādu nedēļu vismaz spēlēju Fire Emblem Heroes telefonā, tipiska mikrotransakciju gacha spēle (bet wow~ oficiālā Fire Emblem mobilā spēle~ wao~). Neesmu spēlējusi OG spēles, bet zinātāji saka, ka FEH ir diezgan atšķaidīta, salīdzinoši.
Laba priekš publiskā transporta braucieniem, dažas cīņas un esi galapunktā. Smukas grafikas, smukas anime meitenes, balss aktieri, pašķidrs bet tomēr kaut kāds sižets…

Mfw es izvelku piecus 3* varoņus, no kuriem puse ir duplikāti (;`O´)o

The Guild 2

undertale 2(?) demo šodien izkrita publikas rokās :o
bezmaksas pat
es šo “demo” spēlēju jau vismaz 4h, tā tiešām liekas kā standalone spēle, wtf

4 Likes


Paņēmu DS3 deluxu ar Tomb Raideru steam helovinu seilā tgd varu ķerties pie tortes.

1 Like

Kas tā par firmu? Neesu dzirdējis par tādu. XD

Bruh

Veca firma +/- tāda pati kā Gigabyte, galvenais, ka nav ķīniešu :smiley:

Kādā ziņā?

Kaut, kas testēja no youtube blogeriem aliexpresa pirktās V kartes tipa lēti, bet ķīniešu ražojums visādas problēmas atrada tur par 15-20 % performance sliktākas un tml.

Katra video karte uzrādīs citus rezultātus atkarībā no taktsfrekvences. Vnk brīnos par izteicienu “galvenais, ka nav ķīniešu” ir jo vienas no labākām firmām Gigabyte, MSI un Asus arī ir ķīniešu. (tehniski MSI un Asus ir taivāniešu firmas, bet Taivāna pati par sevi ir vēsturiski ir bijusi Ķīnas daļa)


Sasukes bruņas ir fedora, apakšbikses un viņa dzelzs nervi. Viņa ierocis? Intelekts un ass eyeliner.

fo76 photo mode ir fun

2 Likes


kādam vajadzētu to fotogrāfiju re-create.

1 Like

Btw, katrs, kas preorderoja fo76 dabūja trīs papildus beta kodus, un tie šur tur peld pa internetu. Es savējo priekš ps4 noķēru Twitter.
Skumji bija tīt garām neskaitāmiem neaktivizētiem japāņu kodiem, jo mans ps ir piesaistīts UK reģionam :pensive:

Cik saprotu, beta ies līdz 14ajam novembrim, tā kā ir vēl nedaudz laika paspēlēt bezmaksas.

(8jā, ceturtdien, ir paredzēta nākamā beta sesija, no deviņiem vakarā līdz kādiem diviem rītā, pēc mūsu laika. Fallouta 50-60gb gan jau, ka paspētu novilkties :D)