Facebook | Twitter | Youtube | Draugiem.lv | FONS | Ziedojumi

Spēles ko šobrīd spēlēju

(Laura) #221

vienu brīdi spēlēju :thinking:

(Modris) #222

Jāsāk atkal. Vienam garlaicīgi grindot mapes. :D

(Laura) #223

Var jau, tikai man ir aizdomas, ka esmu pārāk atpalikusi, lai ar mani varētu spēlēt kkādas grūtākas mapes :D

(Modris) #224

Pfe… Man ir nospēlētas 50h (nezinu kāpēc stīmā rādas 300) un es nekur tālu neesmu ticis. :D Nav pat viens normāli uzkačāts frame. Skraidu apkārt ar banshee un mēģinu izdomāt kā tikt pie saryn prime vai nova prime. :D

(Laura) #225

Es ar emberu (neatceros vai prime sataisīju vai arī kkas pietrūka) parasti skraidu :D Nav ne jausmas, kas pēdējā gada laikā tur vispār jauns parādījies

(Modris) #226

Es to spēli esmu spēlējis ar tik lielām pauzēm sākot no kāda 2015 (ja nemaldos), ka katru reizi spēlēju gandrīz kā no jauna. :D
Ja izdomā novilkt spēli un kaut kad saspēlēt - uzraksti forumā vai stīmā.

(Georgijs) #227

Mans pirmais mēģinājums spēlēt Titanfall 2 Multiplayer. Ļoti patika, neskatoties uz to, ka mani nodīrājā kā zaķīti.

(Kaspars) #228

Kopš sāku kļūt legit, biku spēļu daudzums palielinājies, Bet tā… katru dienu vai nedēļu pa citai spēlei.

(Ervins) #229

Vienigā spele uz telefona Danmachi memoria freese labs variants ka darba citreiz laiku nosist :)

(Lauris) #230

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! :sob::sob:
IsoZone is down for ever :<

(Kaspars) #231

Dying Light :’'D Almost done!

(Georgijs) #232

Es atsāku spēlēt Shadow of Mordor. Pamēģināju Goat Simulator un atkal pamēģināju paturpināt Alien Isolation.

(Dzintars) #233

Takā darbs atņem laiku kapāt pc sanāk uzspēlēt tikai Hearhtstone, Shadowverse, un kaut kādu random platformnieci, kad nopirkšu jaunu V karti tad gjau kkādu nopietnāku spēli ieķeršu.