Spēles ko šobrīd spēlēju

vienu brīdi spēlēju :thinking:

1 Like

Jāsāk atkal. Vienam garlaicīgi grindot mapes. :D

Var jau, tikai man ir aizdomas, ka esmu pārāk atpalikusi, lai ar mani varētu spēlēt kkādas grūtākas mapes :D

1 Like

Pfe… Man ir nospēlētas 50h (nezinu kāpēc stīmā rādas 300) un es nekur tālu neesmu ticis. :D Nav pat viens normāli uzkačāts frame. Skraidu apkārt ar banshee un mēģinu izdomāt kā tikt pie saryn prime vai nova prime. :D

Es ar emberu (neatceros vai prime sataisīju vai arī kkas pietrūka) parasti skraidu :D Nav ne jausmas, kas pēdējā gada laikā tur vispār jauns parādījies

1 Like

Es to spēli esmu spēlējis ar tik lielām pauzēm sākot no kāda 2015 (ja nemaldos), ka katru reizi spēlēju gandrīz kā no jauna. :D
Ja izdomā novilkt spēli un kaut kad saspēlēt - uzraksti forumā vai stīmā.

Mans pirmais mēģinājums spēlēt Titanfall 2 Multiplayer. Ļoti patika, neskatoties uz to, ka mani nodīrājā kā zaķīti.


Kopš sāku kļūt legit, biku spēļu daudzums palielinājies, Bet tā… katru dienu vai nedēļu pa citai spēlei.

Vienigā spele uz telefona Danmachi memoria freese labs variants ka darba citreiz laiku nosist :)

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! :sob::sob:
IsoZone is down for ever :<

Dying Light :’'D Almost done!

1 Like

Es atsāku spēlēt Shadow of Mordor. Pamēģināju Goat Simulator un atkal pamēģināju paturpināt Alien Isolation.

Takā darbs atņem laiku kapāt pc sanāk uzspēlēt tikai Hearhtstone, Shadowverse, un kaut kādu random platformnieci, kad nopirkšu jaunu V karti tad gjau kkādu nopietnāku spēli ieķeršu.

iesāku hearthstone spēlēt :o
man nepatīk, jo man nesanāk

1 Like

Man arī sākumā kkaut kā fifti/fifti, bet tgd addicted.

Atkal pieķēros pie Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds spēlēt.

Atsāku spēlet Wargame: Red Dragon.
Vienīgo citu ko spelēt sanāk ir BTD Battles ik pa laikam streamā. :sweat_smile:

Paņēmu humble bundle mēnesi dēļ Hitmena tgd uzspēlēju ik palaikam.

Šodien, šķiet, es patērēju ap 4h un Tera Online. Tas man atgādināja cik MMORPG spēles rada atkarību. I hate myself so much… Even so I will continue to play it. XDDD

1 Like

pašpiko card decks no googles (gan laiku aizņems sameklēt labāko kombināciju no esošajām tavām kārtīm, especially ja tev ir tik kāršu cik ir), bet pēc tam būs tā vērts un patiks. ļoti svarīgi ir lai tev ir pareizā kāršu kombinācija, tad spēle būs fun :3