Space kopstrādes telpas Centrā

Uuu…būs jāpamēģina :thinking:

Man baigi atšķirības attāluma ziņā nebūtu XD

Es nevaru strādāt coworking space, es pārāk daudz lamājos :smiley:

Jāskatās kā nu kurā, bet kopstrādes telpās var arī dabū personīgo kabinetu priekš dažiem cilvēkiem.

A tur kip jāiet pašam ar savu datoru ja?

Nekādu labāku dabūt nevar?

Tā ir vnk koplietošanas telpa. Loģiski, ka ar savu datoru, neiesi tak uz publiska datora savas kompānijas loginus vadīt iekšā, kačāt darba programmas, dokumentus, utt.

Nu man tāpat nebūtu jādara, jo mums viss attalinātais caur remote access. Iemesls kāpēc darbā neslēdzam ārā datorus

Ar kādu programmu tu slēdzies pie tā remote datora? Vai tā programma neprasa nekādus credentials? Vai tā programma ir droša? Varbūt tā programma prasa speciālu SSH tuneļa konfigurāciju, kuru tu vienu reizi vari netīšām aizmirst izdzēst, un tad kāds cits var ņemt un pieslēgties pie tava darba datora? Tas vnk ir security risks, kuru neviens zinošs cilvēks neuzņemsies. BYOD.

Nuuuu…es nekad viņu neesmu izmantojis jo man nepatīk attālinātais darbs. Pat lāga nezinu kā tas notiek. Es tik zinu ka man ir tāda opcija.

Bet tad jau tev vispār nav vajadzīgs coworking.
Tu teici:

Es sapratu:

es strādāju attālināti

Nu zin kā tad kad Garais no saimniecības pārāk izbesīs ar saviem debilajiem jokie un komentāriem XD

Bet nekur jau es nemeloju. Mums ir tāda opcija es pa viņu zinu, es tikai viņu neizmantoju

Jā. Vai arī citreiz to var atstāt tur uz vietas, ja tiek piedāvāti slēdzami skapīši vai kabineti.

+ es stipri šaubos, ka tu vēlies maksāt no savas algas par papildus darba telpām.

Tev jāprasa labāks dators no darba devēja nevis telpu izīrētāja. :D

1 Like

Aha…kur prikols tādā gadījumā?

Jo cik es redzu, tie kas strādā attālināti ir no " fuj, kolēģi" kategorijas un tādiem pietiek ar savu virtuvi darbam un nebūt nemaksās par to ko darbā var pa brīvu dabūt

Kopstrādes biroji vairāk ir paredzēti mazajiem uzņēmumiem, pašnodarbinātajiem un tiem attālināti strādājošajiem cilvēkiem kam nav biroja, ir nauda un ir vēlme pēc biroja.

Vienam cilvēkam tādā birojā izmaksās krietni lētāk paņemt galda vietu nekā pašam īrēt un uzturēt savu biroja telpu līdzīgā vietā. Liels bonus tādā vietā ir apkopējas un biroja dizains. Smuki, tīri un tev ne par ko nav jāraizējas. Teiksim, vienmēr ir vietiņa kur uzaicināt klientu uz tikšanos.

Teiksim @5umm3r un viņas jaunajam māklera arodam liels pluss varētu būt centrāla, prestiža atrašanās vieta un dizains.

1 Like