Visāda veida jaunākās ziņas

Runā par sevi xD
Man pie mājās vienu koku aizvakar nogāza

@Maass ar vakar pie mājas koks nogāzās

Redzēju video kā, šķiet, centrā nolūza jumta gabals. Kā arī man vakar vakarā ceļš uz mājām izskatījās šādi:

:D

2 Likes

jā, man te normāls skaistulis uz troļuka vadiem uzkārās ;D

2 Likes

https://www.msn.com/en-us/news/world/eu-funded-water-pipelines-despite-hamas-boast-it-could-turn-them-into-rockets/ar-AA1i09SX

1 Like

12 posts were split to a new topic: Space kopstrādes telpas Centrā

Vācijā uzradusies baigi interesanta programmēšanas skola, kura strādā 24h diennaktī, kurā ir sporta zāle, mūzikas istaba, gaming vieta… Vispār episka vieta, pie tam izskatās, ka bezmaksas!

Būtu baigi feini, ja Latvijā arī kaut kas tāds atvērtos, jo mums tak it kā IT galvu daudz esot.

https://twitter.com/channel1_ai/status/1734591810033373231

Čaļi uzbliezuši ziņu video ar pilnībā AI generated, diezgan, bet tomēr ne 100%, pārliecinošiem ziņu vadītājiem. Balsis un runājošās galvas AI-generated, saturs reāls.

oh shit, čehijā mass shooting wtf:

Eh… Nesagaidīja jauno gadu.

atgādina to stāstu par ziloni, kas nospārdīja vienu tanti

varētu arī likt wholesome topicā ;D

2 Likes
1 Like

Nu ko veipotāji, būs jāiztiek bez fancy garšām, vainu tabaka vai nekāda garša

So…better stock the hell up during 2024

Gan jau vienreiz lietojamajām ierīcēm nāk bēdu laiki un laikam, ja pareizi lasu, arī visiem pārējiem sūkājamajiem vai sūcamajiem produktiem. Cerams mūs nesagaida košļājamā gumija ar tabakas garšu. :D

Tai pat laikā, neizklausās, ka būs problēma pārdod tvaicējamo šķidrumu un atsevišķi aromatizētāju. Šis likums vairāk sit pa populāro mantu.

Par šito jau diskutē vairākus gadus, un lielākā problēma šajā visā ir - kā atrast stabilitāti starp sabiedrības labklājību un nelegālo tirgošanu?

Viena no politiķēm jau skaidri un gaiši pateica (Man liekas Progresīvie) ka lielāka aizliegšana veicinās melno tirgu, attiecīgi neviens nemaksās nodokļus. Papildus tam, ja cilvēks grib kociņus, viņš viņus dabūs - IG un TG ir pilns ar piedāvājumiem.

Attiecīgi, neredzu tolku šim. Lai liek kaut vai 25+…nu nemainīs tas situāciju nekādīgi!!!

Mans priekšlikums - kamēr nav pierādīts, ka zelējamie kociņi ir kaitīgi - sēdi rāmi un ļauj sabiedrībai dzīvot līdz tam brīdim, kad būs pamatots research.
Ir jau pierādīts, ka salti ir 1000x veselīgāki par cigaretēm, un diži neatšķiras no alkohola patērēšanas.
Sabiedrība ir gājusi cauri jau šim iepriekš - cīgas bija katros stūros un visi pīpēja iekštelpās. Tagad cigarešu consumtion ir samazinājies dēļ research, ka tas ir extra kaitīgi. Ar saltiem vajag tā pat - sabiedrībai vajag pierādījumus, ka viņš ir kaitīgs!!

Vienreizlietojamie 100% ir kaitīgi dabai - tur iekšā ir baterijas un cita elektronika, bet tu nopērc, izsūc, un fucking miskastē izmet (mēs tak zinām, ka tā notiek vairumā gadījumu, jo tie zelētāji ir dalbajobi).

2 Likes

Kā biju uzdūries vienam video, neatradīšu …
Ja man tagad kļūst 18. gadu šogad, es sāku smēķēt, jo likumā atļauts.
Nākam gad man kļūst 19. gadi, bet stājas spēkā līkums, ka no 20gadiem, sanāk man atmest smēķēsanu uz 1 gadu :joy:
Tā interesanti sanāk, protams.

Piekrītu! Vinotaļ bieži manu miskastēs šos draņķus.

Research notiek, un jautrākais tas, tas kas sajaukts iekšā, ka šīs vielas nevar izšķirt. ASV piemēram vnk uz s’'is bāzes, ka nevar indetificēt daudz vielas daudzajiem sķīdumiem vnk uz tā pamata tos aizliedza. Protams, pētījumi notiek, bet ja padomā jebkurā gadījumā visu ko tu velc iekšā ir kaitīgs, manuprāt daba ar evolūciju izņemot gaisu, neko citu nav paredzējui, ka mēs vilktu iekšā.
Un tu cilvēkam kaut vai vari piedraudēt, ja viņš pīpēs, viņu nosaus snaiperis - tāpat, ja gribēs pīpēs. Attaisnoties ar melno tirgu un nodokļiem - bezjēdzīgi. Jā būs lielāks, būs mazāk kontroles. Protams sūdīgi. Bet hei - te vēl par alkaholu spriež - vot tur notiks lielā sadurmse. :smiley:
Lai gan Īslanderekur, no cik gadiem var iegādāties cigaretes - 50 nebija gadījumā? :joy: :joy:

Vnk tiešām daudzi alkohola un tabas “likumi” ir bijuši veiksmīgi izlobēti, bet nu tagad pret viņiem cīnas tā vai citu iemslu dēļ. Kā tas bijis ar cukuru kaut vai. Cukurs kādreiz ar “zinātniski” bijis kaitīgs, bet sekas tagad jāstrebj laukā.

3 Likes