Solo Leveling ⚔

Mani jautājumi galvenokārt ap viņa ģimeni. Pēcvārdā tam nepieskārās cik atceros.

Vienu brīdi pirms dažiem gadiem es aizrāvos uz tulkoto webnovel lasīšanu un pēc ORV aprīšanas izlēmu iemēģināt Solo Leveling, jo idejiski bija tas pats (un vēl, man ļoti patīk tādi nedaudz cringy power fantasy darbi kā The Gamer, The S-Classes that I raised, The Editor is the Novel’s Extra, tas pats ORV) bet SL nevarēja mani noturēt ilgāk par pirmajām 30ish nodaļām, kaut gan sākas ļoti līdzīgi ORV.

Protams, es tam nedevu pietiekami daudz laika (ja tam kopā ir 270 nodaļas) un arī ORV sākās ļoti lēni un ļoti cringy, bet kaut kas Omniscient Reader’s Viewpoint man patika vairāk jau sākuma nodaļās. Ņemot vērā, ka animei būtu nedaudz jāpadara stāstu slaidāku, lai pirmās arkas ietilptu vienā-divās sezonās, iemēģināšu paskatīties to, kad iznāks pilna sezona/pirmais cour. Varbūt aizķers un pabeigšu lasīt.

Man tieši pretēji, Omniscient kaut kā nepavilka, Solo Leveling riktīgi pavilka. Moš tāpēc, ka Solo Leveling bija labāka māksla, action scēnas tur bija vnk topčiks.

Ahā, es runāju par oriģināltekstu, noveli, nevis webtoonu. Par pēdējo es nemācēšu spriest, jo neesmu liels adaptāciju cienītājs, lasu ORV webtoonu tikai tādēļ, ka man pats stāsts ļoti patīk.

1 Like

Nu, webtoonu ir vērts pašķirstīt tīri mākslas dēļ.

1 Like

ORV webnovele ir nesalīdzināmi labāka par Solo Leveling, tur nav šaubu.

Bet jā, tieši Solo Leveling manhwu ir noteikti vērts palasīt, jo tā nereāli labā māksla pārverta to mid stāstu par peak power fantasy piedzīvojumu, ko ir vienkārši azarts lasīt. Tieši tā māksla ir kādēļ SL izcēlās pēdējo gadu laikā starp pārējiem simtiem līdzīgo stāstu. Ja anime turēs līdzi, tad Kirito beidzot tiks aizvietots kā edgy power fantasy karalis :D

Tā ceturtās episodes cīņa…nice

tas ka to čūsku čalis pa lielam piebeidza tikai dēļ fiziskā spēka nevis dēļ maģijas vai fancy tehnikām bij tik sulīgi

Man reāli tāds prieks ka adaptācija ir fully animated un nav cheap CGI priekš monstriem! A-1 Pictures delivered :clap: :clap: :clap:

2 Likes

Nu ko, noķēru seriālu līdz pēdējai publicētajai epizodei. Neslikti. Interesanti, ka šeit galvenā varoņa spējas drusku strādā pret viņu un viņam nav diži citas izvēles kā tām pakļauties. Ja mēs skatāmies uz spēka fantāziju žanru, šī varētu būt viena iezīme ar kuru izceļas seriāls.

1 Like

Hm, ne uzreiz pamanīju - seriāls šobrīd ir iestrēdzis pie 7. epizodes. Izrādās 8. epizode tiks publicēta tikai 2. martā.

Recap episode trend has to die.

2 Likes

Gan jau tāds magic trick lai dotu vairāk laika animatoriem

Šim es noteikti piekristu, bet kā izskatās - RECAP epizode tika publicēta ar konkrētu mērķi. Galvenā varoņa balss ierunātājs bija saslimis ar kovidu, tādēļ tāda situācija.

Solo Leveling jaunākā sērija (9) bija tik ļoti meh… izņemot murderous aura brīdi, 10/10 vizualizācija.

Nu nez, man ļoti patika

1 Like

Pa savam cīņa nebija super aizraujoša un stāsts arī diži nepavirzījās uz priekšu, bet savādāk ok.

Es padevos un sāku lasīt web komiksu. xD Ir labs.

1 Like

Reta reize kad anime reāli uzlabo source material!

1 Like

Gaidīju 13. epizodi, bet izrādās sezona jau beigusies. Pabeidza uz relatīvi augstas nots, bet man kopumā šķita visai meh. Var skatīties, ja nav nekā cita, ko darīt.

Arise.

1 Like