Anime ko es šobrīd skatos

I kinda like it. Nav tik traki, liek domāt pašam.

Gildarts in yet another anime?

Tikko noskatījos Honor of Kings: Chapter of Glory.
Pretty good donghua.

Noskatījos Barakamon ļoti foršs Anime, man baigi patika.

Skatos šim ir arī kaut kāds prequel tik ar citu nosaukumu, Handa-kun, par viņa high school dzīvi. Pirmā sērija ir pilnīgs murgs, vēl pa vidu un pēc tam kaut kāds izkropļots character parādās no kura vien jau slikti var palikt, paskatījos otru arī tas pats, pašķirtīju sērijas uz priekšu, sapratu, šis prequel nav nemaz skatāms. Tur nekā nav no Barakamon, pats main character īsti nav tas, šis ir kaut kas pavisam cits, pat neņemot vērā to pats darbs nav skatāms.

1 Like

šis manās acīs ir šīs sezonas apslēptā pērle, nosaukums izklausās ekstra trashy, bet patiesībā ļoti kvalitatīvs piedzīvojumu gabals kas nav piekaisīts ar klišejām

1 Like

2 posts were merged into an existing topic: Solo Leveling :crossed_swords:

Sāku skatīties Un-go. Interesants gabals, vizuāli izteikts agro 2000šo bone stils, tēli nav nekas unikāls, vienīgi galvenās trijotnes kombinācija šķiet unikāla - sassy androīds, dvēseļu fragmentus ēdoša mistiska būtne kas ir gan shota, gan one-san un detektīvs ar neslavu neatkost lietas ( jebšu patiesība vienmēr kaitē sistēmai ). Vienīgais, prasītos no detektīv animes biki smalkāk katru lietu iztirzāt.

1 Like

Man nez kāpēc īpaši nepatika Barakamon. Laikam tāpēc, ka galvenais tēls bija kaitinošāk nekā tie bērni.
Tāpēc ar liekas, ka ir nedaudz overrated. Laigan, ja noskatītos vēlreiz, varbūt patiktu nedaudz vairāk. Nebūtu pirmā reize kad tā notiek.

Damn, so harsh on it. Man pārsvarā tas prequels Handa-Kun likās ļoti garlaicīgs un pastulbs.
Nekas drausmīgs, but just waste of time.

1 Like

Man pirmā sērija likās švaka. Tas noziegums tika atrisinās tik ātri un viegli.
Reāli nemaz neatceros kas notika pārējās sērijās, bet laikam bija ok un nice.
Bet laikam man beigas nelikās nekādas īpašās.
OP is good, but that ED is such a vibe :ok_hand:
And that panda hat :heart_eyes:. Es toreiz pat lūkoju vai viņi tādu pārdod amazonē, ebay, etc. xd Un bija, gan atsevišķi, gan kā daļa no cosplay.

Bet man laikam prequel filma patika vairāk nekā pašas sērijas :grimacing:
Vismaz iekš MAL filma ir par vienu balli augstāk man nekā sērijas.

Pašlaik skatos čupiņu
nesen pārskatījos pirmo sezonu un mēģinu nobeigt otro :D

Tad caur tik tok ieraudzīju cute scēnu kas uzrunāja un sāku arī šo skatīties

Un šodien uzgāju šito kamēr meklēju ko skatīties bet negribējās neko baigi garu

1 Like

ož pēc No Game No Life no Wish

Kingdoms Of Ruin

Love me a revenge story
:ok_hand:

1 Like

Sāku lasīt mangu, good stuff! Animei pārsteidzoši zems reitings, nez vai tik švaki uztaisīts?

pēc pirmajām ep šķita ļoti edgy un atmetu malā. @Shadowrise pēc tam paliek labāk?

Pagaidām tik 4 sērijas redzēju, bet man patīk

1 Like


sign of affection reizēm ir tiiik atmosfēriski kadri

2 Likes

IMO pretty clear cultural reference to a famous painting by Hopper:

Train to the end of the world izskatās interesanti…sireāli absurds post-apokaliptisks slice of life?

cerēju ka būs “soul food” anime, bet pagaidām izskatās ne pārāk cerīgi

man pa lielam ar bij tāda cerība