Solo Leveling ⚔

Sinonīmi: Na Honjaman Level Up, I Level Up Alone
Nosaukums korejiski: 나 혼자만 레벨업
Autors: Chugong
Mākslinieks: Jang Sung-rak
Izlaišanas gads: 2018 - 2021
Nodaļas: 192
Žanri: Action, Adventure, Fantasy

Apraksts: Pirms desmit gadiem parādījās “Vārti” kas savienoja reālo pasauli ar maģijas un monstru valstību. Lai cīnītos pret briesmoņiem, cilvēki saņēma pārcilvēciskas spējas un šie cilvēki kļuva pazīstami kā “Mednieki”. Divdesmit gadus vecais puisis Sungs Jin-Woo arī ir mednieks, taču viņš ir pazīstams kā “pasaules vājākais mednieks”, pateicoties viņa nožēlojamajam spēkam, pat salīdzinājumā ar viszemāko un niecīgo E-ranku. Iemesls kāpēc viņš turpina iet bīstamajos “Vārtos” lai cīnītos ar briesmoņiem, ir lai nopelnītu naudu priekš slimnīcas izmaksās, kur atrodas puiša mamma.

4 Likes

es beigās paliku apmulsis, vai man patika vai nē. Atceros patikamo satraukumu laikā uz jaunām nodaļām, bet visam esot cauri nespeju piesaistīt nekādām emocijām, šaubos vai izākot anime adaptācijai vai kam citam jutīšu nostaļģiju…

1 Like

Praktiski neko par šo nezinu atskaitot to, ka šī ir super populāra manhwa, kuru it kā vajadzētu iemēģināt… :D

3 Likes

Izskatās jau visai episki. Vienīgais, ko no webtoon atceros, ir izcilie tēlu dizaini. Anime izskatās diezgan generic tēlu dizaina ziņā, bet animācijas kvalitāte laba.

Can’t wait :star_struck:

Anime adaptācijai raw sērija ir iekļuvusi apritē!!

1 Like

It’s out!

Lets Go Sport GIF by ALL ELITE WRESTLING

1 Like

Pirmā sērija bija lābāka nekā mangā. Viņi labi izstāstija pasaules setingu un mēs jau redzējām ‘‘best girl’’ :heart_eyes:
Nevaru sagaidīt cilvēku reakciju uz ep 2, jo viņi pirmo pabeidza tieši prims ikoniskā ‘‘smaida’’ :eyes:

1 Like

Es gaidīšu, līdz pabeigs visu, un tikai tad varbūt skatīšos. Tā pa nedēļām man besī gaidīt sērijas, kuras mani ļoti interesē.

I feel you!
Man bija tā ar Jobless Reincarnation un Jujitsu Kaisen S2.
Es izlēmu pagaidīt un tad vissu noskatijos. :smiley:

1 Like

Es gan skatos, kā tikko iespējams :grin:

4 Likes

Same! Es manhvu jau izlasiju, tāpēc man būs jautri ar vienu draugu kopā skatīties, jo viņš vispār neko nezin par Solo Leveling :smiley:

2 Likes

Man viens draugs ieteica izlasīt viņu, un tad kakraz sāka pārlasīt :D bet es vēl Overlord nepabeidzu, par daudz sākts lasīt visu ko xD

Njaa man backlogs ir diezgan liels, bet pārsvarā ar mangām kurām esmu pie jaunākā chapter. :smiley:

Noskatījos pirmās divas epizodes. Ievads labs. Tā kā neko neesmu lasījis nez kā būs tālāk, kad sāks atklāties galvenā varoņa jaunās super spējas.

1 Like

Bez spoleriem - labs power fantasy, kur MC nav cringe :smiley:
Nekāds super deep story tur nebūs, bet tas kas notiek ir fun to watch/read un tēli ir forši, bez (manuprāt) annoying īpašibām. ^^

4 Likes

mani kaitina, ka vebtoons ir pabeigts bet tik daudz jautājumi palika…

Vai tad palika? Es kkā neatceros, man laikam iztēle visu aizpildīja, bet neliekas, ka kaut kādi baigie jautājumi palika.