Smēķētāji, kādēļ jūs neveipojat?

Atceroties mūsu pēdējos mītiņu, komūnā ir parādījies vesels bariņš ar dūmu plaušām. Tas man rada ziņkāri.

Ikdienā staigājot pa Centru man ne vienu vien reizi sanāk iziet kādam zemenes, ābola vai citas smaržas tvaika mākonim. It kā vape tvaicēšana kļūst aizvien populārāka un no malas šķiet stipri baudāmāka par dūmiem. Kā arī mazāk kaitē plaušām, lai gan vēl nav tieši zināms kāda ir ilgtermiņa tvaika ietekme.

Kādēļ jūs paliekat pie vēža standziņām?

3 Likes

Gan smēķēju, gan veipoju (ik pa laikam).

Man lielākā problēma ir tas, ka parastie tanki leako, jeb šķidrums tek ārā. Tas var notikt kabatā sagāžoties, vai kaut vai tikai plauktā ilgstošāk stāvot.

Vēl tā visa ir diezgan plaša zinātne. Ir ļoti daudz tanki, modi, koili, tad vēl iesaistās fizika ar jaudām un pretestībām. To visu saprast un pašam darīt ir diezgan laikietilpīgi.

Bet svarīgākais, ka veipojot nevaru apmierināt radušos atkarību pēc smēķēšanas procesa. Vajag uz piecām minūtēm pabūt ārā un paturēt zobos kaut ko degošu.
it īpaši, ja asinīs ir grādi

1 Like

nevar nostriļīt veipu : (

6 Likes

Ak jā, tas atgādināja, ka ir samērā liela starta izmaksa, kas atmaksājās tikai pēc laika.

1 Like

Kādam citam jāmaksā par tavu nikotīnu? :D

Šķiet daži no tiem lieto kartridžus. Esmu redzējis, ka internetā amerikāņi šausminās par kaut kāda zīmola ražojumu, kas bija maziņš un tas strādāja ar neuzpildāmiem kartridžiem. Laikam to sauca Juul vai tamlīdzīgi.

Vape sastāv no sildelementa, šķidruma tvertnes un akumulatora. :thinking: Uzbūve ir primitīva, tam nevajadzētu būt dārgam.

Bet viņi ir dārgi. Ja nemaldos starta cenas ir ap 80-120 euro.

Neizskatās. Man pie darba kantorī ir šādas cenas: https://www.vapehouse.lv/lv/e-cigaresu-komplekti-un-modi/sort-price-asc

Var arī mazliet lētākus dabūt, bet vēl kādi 20 eiro klāt par šķidrumu. 5 koilu paka maksā 25 eiro. Viens koils aptuveni nedēļu vai divas kalpo, atkarīgs kāds tieši, cik intensīvi un bieži veipo.

1 Like

Vai tad cigarešu paciņas nemaksā vairāk par 3 EUR? Salīdzinājumā ar to 16 EUR nešķiet traki.

Ja tu domā 16 eiro par pašu ierīci - stipri neiesaku. :D Ja tā būs lēta un nekvalitatīva ar to var rasties daudz problēmu un tas būs slikts sākums jaunatklātā pasaulē. Tas pat var likt atmest ar roku visam.
Es teiktu, ka sākuma izmaksas varētu būt 80-100 eiro. Ieskaitot koilus un šķidrumu, lai sākumā viss aiziet gludi un nav aizķeršanos.
Padārgi, bet ar laiku atmaksājās pāriešana uz veipošanu.

1 Like

nesmēķēju bieži, tāpēc tā būtībā sanāk :D pati varbūt dažas reizes mēnesī nopērku pa paciņai un tā pati var iet nedēļu

1 Like

Visas manas zināšanas nāk no:

2 Likes

Zināšanu papildināšanai ļoti labi der vapeforums.lv. Varbūt mazliet sajaukšu kaut ko, bet šķiet, ka tas ir foruma admins, kurš veido iknedēļas strīmus runājot par veipiem, atbildot uz jautājumiem un iesaistoties diskusijās no čatā izteiktajiem komentāriem.

1 Like

Pat nebiju iedomājies, ka ap šo varētu būt vesels forums. Gana laba tēma priekš komūnas.

1 Like

Hmm, izrādās pāris mēnešus baigais klusums viņa kanālā.

Iespējams forums arī pierimis. Agrāk tur gan meklēju palīdzību un ieteikumus, gan pārdevu savu otro ierīci. :D
Ja kādu vairāk interesētu kāda man pieredze ar veipošanu, varbūt jāuzraksta kaut kas par ierīcēm, kas bijušas un par paša nelielo pieredzi. :D

1 Like

In the long run they are cheaper. Tas gan tā.

Vaitad veips neskādē plaušām?

Kā nu ne.
You’re inhaling something that isn’t just air which your lungs weren’t meant to inhale.

2 Likes

ja būtu latviski saprastu tavu domu

Nē, tu norūdi plaušas cigaretēm :D