Smēķētāji, kādēļ jūs neveipojat?

Gan jau skādē, taču mazāk par cigaretēm. Degšanas proces rada daudz kaitīgas un vēzi izraisošas vielas.

Ne viens, ne otrs nav veselīgs.

1 Like

Laba tēma. Ciest nevaru cigarešu smaku. Vot veipa klātbūtne vismaz var atrasties…

Man gan vairāk rodas jautājums: Kāpēc vispār smēķēt? Es to nesaprotu. Godīgi sakot, man nepatīk cigarešu smaka un nepatīk skatīties kā cilvēki bojā savu veselību un riskē nopelnīt vēzi (un es nerunāju tikai par plaušu vēzi). This habit should go extinct.

2 Likes

Man pašam ir veips, es mēģināju veipot, bet es nejutos uzpīpējis. Kad man nebij cigarešu es mēģināju pīpēt tikai veipu, man palika slikti un es viņam vairs nepieskāros. Cik sapratu tas tagad arī ir dārgāk, es pīpēju tinamo tabaku un man uz nedēlu sanāk iztērēt līdz 8.00 eiro.

Pieļauju, ka atbrīvo no stresa or something. Tas etaps, ka smēķēšana ir stilīga laikam gan ir noiets, buuut who cares? Lai taču ļautiņi dara ko vēlas.

Tieši tāpēc ne smēķēju, ne veipoju :smiley:

Tas ir kā kafijas mīļotājam ieteikt dzert kkādu cigoriņu kafiju. Jā par veselību diskutējama lieta. But at the end of the day, atkarība prasa īstu kafiju, nevis cigoriņus.

3 Likes

P.s. pie “bezsakara” temas nemaz vēl nepamanīju, ka runas par cigoriņu kafijām notika. Random piemērs sanāca :sweat_smile:

2 Likes

Ir citi veidi kā var mazināt stresu. Es visu mūžu neesu smēķējis un neredzu iemeslu kāpēc sākt. Mani vairāk uztrauc tas, ka šis paradums kaitē ne tikai pašiem smēķētājiem, bet gan arī apkārtējiem.

1 Like

Atkarība.

2 Likes

es kaut kur dzirdēju, ka smēķēšana ir otra lielākā un smagākā atkarība tūlīt pēc heroīna. nav nemaz tik viegli atmetama padarīšana.

Nenovērtē mani un manu graudu kafiju par zemu. :D Esmu veiksmīgi beidzis dzert kafiju darbā.

Ar cigoriņu kafiju es arī draudzejos pus gadu un tad attiecības partrūka. :sweat_smile:
Back to the topic - ar veipu pieņemu, ka man būtu līdzīgs stāsts.

veips draņķis dārgs un uzpīpēt nevar :D

2 Likes

Veipam nav tas stiprums kas cigaretei, nevar kārtīgi uzpīpēt. Plus man lielākā daļa veipu dūmu smakas šķebina dūšu

2 Likes

Strādājot ar tabakas izstrādājumiem varu teikt ka nu veips paliek tieši nepopulārāks.
Protams ir daudzi VapeShopi un daudz man zināmi cilvēki Veipo, bet tikapt daudz un arvien vairāk paliek HEETotāji.
Un pats IQOS ir kļuvis ļti populārs un aug arvien vairāk it īpaši izknokurējot parastu cigarešu lietošanu.
Entie cilvēki jau ir teikuši, ka pēc HEETS lietošanas kādu laiku parastās cigaretes pat mutē negribas ņemt, jo tu jūti visus draņķus kas ir tur samalti iekšā. Kamēr taipat laikā no 1 HEETS vienības tu saņem trīs lietas: (Nikotīns/Tabakas garšu/ paša izvēlētu piegaršu)
Varu saderēt ka esat manījuši pašu IQOS kādam uz ielas, vai pat jums pazīstamam cilvēkam viņš ir.
Vienu dienu darbā aiz garlaicības ņēmu skaitīt cik paciņas ar cigaretēm un cik paciņas ar HEETS man nopirka.
Bode ir vecrīgā tāpēc vien skaitļi ir interesanti, jo parastas cigarešu paciņas man nopirka: 34 kamēr HEETS 87. Protams lielu lomu skaitļos spēlē tas ka cigaretes ir teju visos stūros iespējams dabūt, kamēr HEETS tikai 7 franšīzēs Rīgā.

Labprāt pastāstītu par šo visu vairāk, bet negribu popularizēt kaitīgu ieradumu uzsākšanu vai ieteikt šo iekārtu cilvēkiem kuri cenšas atmest smēķēšanu. Protams ja pavaicāsiet labprāt padalīšos ar savām zināšanām. ';D

Man ir… daži jautājumi

4 Likes

Oh hell no. ;D

Esmu pāris reizes mēģinājis. Nepatīk. Ļoti nepatīk.

  1. Viņa smirdēja vairāk par parastajām cigaretēm, nevaru nostāvēt blakus cilvēkam, kurš pīpē IQOS.
  2. Pēc vienas uzpīpēšanas man kakls jūtās iekaisis un sāp kādu laiku. Slikta dūša arī lika sevi manīt.
  3. Nevar vairākas reizes pēc kārtas pīpēt. ;D

Tavas runas izklausās mats matā tā pat kā tvaicēšanas piekritēju sprediķi. :D

Man vēl Rīgā nav acī iekritis neviens IQOS lietotājs.