Slepenais Salavecis 2019 - atskaite (rādām savas dāvanas!)

Šogad Slepenais Salavecis 2019 - Pieteikšanās piedalījās deviņi komūnas biedri. Domāju visiem būtu interesanti redzēt kādas dāvanas tika nosūtītas. Kā arī tas varētu iedvesmot nākoša gada salavečus.

Augšupielādējies savu dāvanu attēlus šajā temā!
(lūgums nepublicēt te nosūtītāja adresi vai pilnu vārdu)

3 Likes

kyaaaaa~ man ir vismīlīgākā un foršākā dāvaniņa atnākusi! :heart_eyes:


sushi t-shirt that i absolutely adore! ziemīšu svecīte, končiņas, rotājumi! :heart:

13 Likes

9 Likes

Zeķes siltas,termosa krūze,piparkūkas,konfektes kartiņa ar novelējumu un gaismiņas :) Tāda sajūta ka jau ziemmasvētki klāt.

5 Likes

Beidzot laiks man ari ir ielikt. Paldies par interesanto davanu. Ta lampa rada creepy atmosferu mana istaba. Cepums Santam :D

11 Likes


Zvēru ka kukainis tiks izmantots ļaundabīgiem nolūkiem :smirk_cat:

5 Likes

SALARY MAN :joy::joy: My new spirit animal!!! Thank youuu, Summer Santa :yellow_heart:

7 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Man prieks, ka tev patīk :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

Manas dāvaniņas ar pienāca! Paldies Ģirt :heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

Pie tās Kolas mazliet pietrūkst kaut kas… XD

Kas kuram draugs :joy::joy::joy:

Tad es ar beidzot!

Sirnīgs liels paldies, lai arī pēc manas intonācijas velss pateiks, bet dāvana tiešām cieņā un lielu cepumu dāvinātājam!

6 Likes

Kaut kas man liek domāt ka otrs plakatins ir no Bungou stray dogs… Tels liekas mazliet pazistams
Bet tas ASMR moments lol xD xD

1 Like

krasas savadakas, bet ja pienemu, ka tas ir galvenais varonis no bsd

@Kadiljaks ka tu vari par padoru pateikt notracinat, es no ta video 5h redzejis esmu, still good

1 Like

Nebūtu vēl tik spiedzīga balss varētu paciest… ^^ bet tā bungādiņas mazliet sāk lūzt ārā.