Slepenais Salavecis 2019 - Pieteikšanās

Aicinu jūs jau trešo gadu pēc kārtas piedalīties komūnas slepenā salaveča dāvanu dāvināšanā! Tā ir iespēja kļūt par slepeno salaveči un nosūtīt paša sagatavotu dāvanu kādam laimīgajam, kā arī, pats pa sevi, saņemt šādu dāvanu.

Kā tas strādā?

Dalībnieki piesakās šai izpriecai un atsūta man, @Menestrels, savu pilno vārdu un adresi(ieskaitot pilsētu un pasta kodu). Pēc informācijas nosūtīšanas jums jāsagaida izlozes diena, kurā katram dalībniekam nejauši tiks iedota kāda cita dalībnieka adrese. Tālāk jūsu uzdevums ir vienas vai divu nedēļu laikā nosūtīt uz šo adresi dāvanu.

Kā tiek sūtīta dāvana?

Dāvanas var tikt nosūtītas izmantojot Latvijas Pasts, kurjerpastu, Omniva, varat kaut personīgi piegādāt, galvenais, lai saņēmējs tam piekristu.

No kā sastāv dāvana?

Katrai dāvanai jāsastāv no apsveikuma kartiņas un potenciāli vēl kaut kā. Dāvana galvenokārt ir simboliska. Pagājušo gad dāvanas maksāja ne dārgāk par 20 EUR.

Kur pieteikties?

Lai pieteiktos atsūtat man, @Menestrels ziņu. Es jums atbildēšu ar tālākajām norādēm.
Pieteikumi tiek pieņemti līdz 29. novembrim.

Noteikumi:

  • dalībnieki piekrīt tam, ka noteikumi var mainītie laika gaidā un tiem sekot
  • dalībnieki piekrīt atklāt savu adresi foruma administrācijai un vienam citam lietotājam
  • dalībnieki apņemas sniegt pareizas adreses
  • dalībnieki apņemas neatklāt saņemto adresi un saņēmēja uzvārdu
  • dalībnieki apņemas nosūtīt paciņu noteiktajos laika rāmjos
  • sagatavotā dāvana ir pieklājīga un nesatur nekādas formas 18+ saturu
  • ieteicams, ka dāvanas kopējā cena nepārsniedz 20 EUR
3 Likes

Ja pagājuša gada dalībniekiem ir kādi ieteikumu Slepenā Salaveča uzlabošanai, droši dodiet man ziņu. Vēl ir laiks ieviest izmaiņas.

1 Like

Varētu pievienot punktiņu par ārzemniekiem. Dažs labs forumietis mēdz apmesties valstīs, kurās vien paciņas sūtīšana izmaksās 20 EUR :smiley:

2 Likes

Stam gift card :thinking:

es piesakos! ;3

jap, labprāt pieteiktos ,bet ar to sūtišanu būs kā būs. :D

Tas notika vienu reizi, divus gadus atpakaļ. :D Varētu ieviest šādu ierobežojumu, ja sanāk dārgi. Sīkpakas nosūtīšana nav dārga, bet var nākties pacensties sagatavot gana maza izmēra paciņu.

To pat parastā aploksnē varētu iebāzt.

Piedalos :thinking:

Bet 100% gadījumos tas notika ar mani :smiley:

Pievienoju visus sarakstam, vēl jāsagaida dažas adreses. Ja kādu pēkšņi palaidu garām, dodiet ziņu.

@Menestrels cerams mani ar pieskaitīji??

Ja ne, tad skaiti klāt!

Pieskaitīju.

Šo piektdien beidzas pieteikšanās un notiks salaveču izloze. Pēc tā nevarēs ne pieteikties, ne atteikties no dalības. Lūdzu visus dalībniekus rūpīgi izvērtēt to vai būsiet spējīgi nosūtīt laikus dāvanu. Dāvanu var droši jau tagad sākt gatavot, kā arī varat man laicīgi dot ziņu, ja vēlaties sūtīt dāvanu, piemēram, ar Omniva un jūs vēlētos zināt otra cilvēka telefona numuru.

Dāvanu būtu ieteicams nosūtīt vienas nedēļas laikā - maksimums divu nedēļu laikā. Pasta sakari sāk ļoti bremzēt tuvojoties Ziemassvētkiem.

Čeki līdz dāvanai jo tā ir arī garantija dāvanai ? :thinking::thinking::thinking:

Tā ir tava izvēle. Pa ļaunu gan jau nenāks.

Pēdējā diena, tauta!

Pārliecinieties, ka varēsiet laicīgi nosūtīt paciņu. Ja nesākāt vēl plānot/gatavot paciņu, pēdējais brīdis to sākt darīt.

Es tad labāk atbraukšu uz to adresi un nolikšu davanu pie sliekšņa :joy:

But chill I am still in :)

1 Like

Var sanākt tāds normāla attāluma brauciens, ja tev izkritīs pareizā adrese. :D

paga, adreses jau iedotas?