Skudru ferma iesācējam

Es arī biju agrāk domājis savu skudru pūzni taisīt, bet jāņem vērā visi apstākļi, jādomā par to visu, jāmeklē informācija un es padomāju kā tas ir nedaudz par daudz ņemot vērā, ka es vienu augu knapi varu uzturēt. Tāpēc sapratu ka tas pilnīgi nav priekš manis.

1 Like

Tehniski, nav tik sarežģīti, ja paņem pareizas skudras. (Augstāk jau minēju Messori ir mīlīgi sākumam). Augs pat būtu sarežģītaks. Skudras jālaista reiz pusotrā nedēļā un jābaro reizi mēnesī. Lielāko godu savu skudru audzēšanā es atdotu Google Kalendāram :smiley:

Bet tur nav rakstīts, ka kolonojai klāt nāk karaliene. Kā kolonija augs lielumā?

Un kā var satīrīt akrila iekšas?

Varbūt tad vienkārši paņemt to starta komplektu ar Messor skudrām? Vai arī uzreiz ņemt akrila fermu?

Ant Farm Ant's Kingdom Asteroid (Universe Collection) Ant's Kingdom reku mans variants, ko var ņemt. Vai arī vienkārši to starta komplektu ar Messor Barbarus skudrām

Vai nav tā ka skudras jābaro katras 2 - 4 dienas? Tas ir tas cik es biju lasījis.

Tā neaugs. Tās skudras ir paredzētas gēla fermai: Ant Farm Antfarm gel with discount coupon for ive ants Ant's Kingdom Tu tās tur ielaid, tās izrok tuneļus un pēc vairākiem mēnešiem mirst dabīgā nāvē.

Šādos tempos 100 EUR pasūtījumu nebūs grūti savākt. :D

Ir iespēja ņemt melno skudru vietā Messor skudras komplektā ar skudru fermu un sanāk lētāk. Šķiet ka tādā gadījumā karaliene tiek iekļauta

@m1raz vai labāk ņemt to mazo starta komplektu vai arī uzreiz to fermu?

Nosūtīju jautājumu. Gaidu atbildi

Es saprotu, ka nēğeri ir lētāk. Bet ar viņiem būs griūti. Kā piemērs, viņi taisa kokonus, lai palielināt koloniju un ne vienmēr iztīra tos no formikarija pēc atvēršanas fāzes. Kokons tomēr ir dabīga viela, līdz ar to viņa ilglaicīgi glabājoties kļus par sēņu inkubatoru tev nepieejamā vietā. Es biju mēģinājis ķert laukos nēģeru mātiti, bet viņa neizdzīvoja līdz 50 darbiniekiem, kas nepieciešami kolonijas palaišanai formikārijā.

1 Like

Skatoties kādas. Ja tu ņem nēģerus, tad pa drusciņai katru dienu. Ja ņem Messorus, tad var reizi mēnesi izmest sēklas uz arēnu. Viņi tās savāks un ienesīs noliktavā.

Kāpēc tad dauzdi saka, ka šie nēģeri ir viegli audzēšanai un labs variants iesācējiem?

Parādi man tos daudzus. Es viņiem sejā iespļaušu.

Ok. Es ņemu Mosserus. Ļoti piesaista viņu variants :smiley:

Nu tad… kādu viņiem sākumā ņemt komplektu? To visu lielo vai arī mazo? :thinking:

Kādiem komplektiem iet runa? Ja gribi Messorus laist formikārija bez inkubācijas perioda, tad mātitei vajag 20 darbiniekus. Formikāriju izvēlies pats, bet, vēlams, balsties uz mērogiem, ko biju devis un vienmēr Akrils ar gipsu. Barība parasti nāk līdzi veselam gadam, bet ja nē, tad tās sēklas pārdodamas Rimčikā. Kolonijai pietiks visas dzīves garumam.

Šo un šo

Šis visu izsaka. Izskatās, ka jāņem lielais formikārij

taisam elektronikas skudru fermu ar mikro robotikas skudrām

Ja pareizi saprotu, tu vari sākt ar starta komplektu un izaudzēt koloniju kurai ir 20 darba skudras. Kad kolonija būs izaugusi gana liela, tu vari nopirkt tām to akrila fermu.

Bet tur rakstīts, ka kolonija sākas ar 10+ skurdrām

Tas visdrīzāk nozīmē, ka tur būs mazāk par 20 skudrām. Ja tu vēlies sekot @m1raz ieteikumam, tev vajag 20+.

Okay, ja nu vienīgi tā.