Skittles UniCon CosPlay Pieteikums

Tie ir tie spray - viņi cik nu es saprotu, baigi smērējas, pēc savas dabas.

Domāju, ka mēs varētu jau agrāk, pie origo, tikties, lai jau laicīgi uzvilktu kreklus un dotos uz lielo gājienu :thinking:

1 Like

piekrītu :)

2 Likes

Akceptēju! Krekli būs, liela iespējamība, ka pie Lauras. Tāpēc visiem vajag savākties vienuviet, lai varētu sagatavoties!

1 Like

Varu upurēt savu dzīvokli. Tāpātiesim uz vienu pusi. ))

@bear @Menestrels @Salody @Onii_chan no katra pa 8eur.

Vobšem tik liela ir tā krāsas tūbiņa:

2 Likes

@lawra @Kadiljaks Kad un kur tie krekli tiek izņemti?

Ritdien zinasu precizaku laiku. Skaties rolyprint adresi.

Patālu no manis. Atskriet un paķert kreklu nesanāks.

Tātad: @Bear @Menestrels @Onii_chan @lawra @Salody

Pulcējamies pie Origo mazliet ātrāk nekā 10:50. 10:40 domāju varam… lai gan ja @m1raz piedāvāja savu dzīvokli ziedot kinda varētu šo piedāvājumu izmantot.

Kā ar tiem krekliem? Kāds/a viņus izņems priekš visiem vai katrs pats iet viņiem pakaļ? Par dzīvokli īsti nesapratu - mēs pie viņa krāsojam matus?

Kreklus šodien izņems @lawra tur viss oki!

Es personīgi uzkrāsošos mājās ($ļ@ kā tas izklausās gejiski ^^ ) un lai pārģērbtos man pietiks bezmazvai tualete… kinda. Varu arī ārā to izdarīt… free show uzrīkot XD

Taču iespējams kādam derētu, nezinu. @lawra vispār nāks jau pilnā ekipējumā.

Labāk mājās krāso :smiley:

Ok, skaidrs :) Starp citu kāds ir redzējis oranžo krāsu?

ammm… tā… skatos patiesību sakot, ka tur nav… nebiju pat tā īsti pamanījis… ammm… ja. Okei! Pēc idejas ja tā , paliek divi varianti - ņemt dzeltano u sajukt ar sarkano - šīs veido oranžo, bet vai tas atsauksies šajā gadījumā… - nezinu. Tieši dodos uz veikalu pēc krāsas - uzjautāšu…

Otrs variants… pirkt dzeltano. Būs kinda strange… Nebiju galīgi nofiksējis, ka oranžās nav!

Kā man darbā - izziet nepareizs pasūtījums caur visiem posmiem, un vien pēc nedēļas pamana, ka viņš bija nepareizs XD

ir oranžais pūšamais matu krāsas baloniņs Frizieru Servisā (netālu pāri ielai no origo, es precīzi neatceros īsto atrašanās vietu :D)

tur

Skaidrs, padod tik ziņu ko Tev pārdevēja teiks. :)

Paldies par informāciju :slight_smile:

Viņa nedod garantijas, ka varētu sajaukties - lai arī firma viena, un tomēr… nav pārliecības.