Skittles UniCon CosPlay Pieteikums

Kā ar tiem krekliem? Kāds/a viņus izņems priekš visiem vai katrs pats iet viņiem pakaļ? Par dzīvokli īsti nesapratu - mēs pie viņa krāsojam matus?

Kreklus šodien izņems @lawra tur viss oki!

Es personīgi uzkrāsošos mājās ($ļ@ kā tas izklausās gejiski ^^ ) un lai pārģērbtos man pietiks bezmazvai tualete… kinda. Varu arī ārā to izdarīt… free show uzrīkot XD

Taču iespējams kādam derētu, nezinu. @lawra vispār nāks jau pilnā ekipējumā.

Labāk mājās krāso :smiley:

Ok, skaidrs :) Starp citu kāds ir redzējis oranžo krāsu?

ammm… tā… skatos patiesību sakot, ka tur nav… nebiju pat tā īsti pamanījis… ammm… ja. Okei! Pēc idejas ja tā , paliek divi varianti - ņemt dzeltano u sajukt ar sarkano - šīs veido oranžo, bet vai tas atsauksies šajā gadījumā… - nezinu. Tieši dodos uz veikalu pēc krāsas - uzjautāšu…

Otrs variants… pirkt dzeltano. Būs kinda strange… Nebiju galīgi nofiksējis, ka oranžās nav!

Kā man darbā - izziet nepareizs pasūtījums caur visiem posmiem, un vien pēc nedēļas pamana, ka viņš bija nepareizs XD

ir oranžais pūšamais matu krāsas baloniņs Frizieru Servisā (netālu pāri ielai no origo, es precīzi neatceros īsto atrašanās vietu :D)

tur

Skaidrs, padod tik ziņu ko Tev pārdevēja teiks. :)

Paldies par informāciju :slight_smile:

Viņa nedod garantijas, ka varētu sajaukties - lai arī firma viena, un tomēr… nav pārliecības.

Skaidrs :slight_smile:

Es tik 10.41 būšu origo. Tur arī pārģērbšos ^-^

Šis uz mums arī attiecas? :thinking:

Baumo, ka kādu dienu brālītis iemācisies lasīt ne tikai lielus burtus :smiley:

2 Likes

Nu es tajā ziņā, ko man atsūtīja, nevarēju skaidri to saskatīt :sweat_smile:

Visi krekliņi veiksmīgi nonākuši pie manis :)

Savējo arī uzmērīju :D (man smukas zeķes)

10 Likes

Mums vairs nav kur atkapties.

1 Like

un neliens bardaks :smiley:

neko nezinu, nav mana istaba :D

1 Like

Pff… tas nav bardaks, to vel var nosaukt par radošu haosu.

2 Likes

Tas izskatās labāk nekā es biju iedomājies. :o

Man vajag tikai šnabja pudeli un matu balinātāju. :D

2 Likes