Skittles UniCon CosPlay Pieteikums

Izklausās fun. Ja būtu vieta arī labprāt pievienotos. :smile: Nekad neesmu krāsojis matus, būtu iemesls pamēģināt. :smile: Rekrutējiet vēl divus, taisam full skittles!:crazy_face:

Droši vari pievienoties! Taču pa lielam šodien DEADLINE!

Kad vispār ir tas unicons? Es tikai vakarā būšu Rīgā - varbūt varu kādam ar naudu pa seju iemest, lai paķer man to kreklu?

1 Like

Unicon šajā sestdienā!

Pašlaik itkā paliek pāri dzletanais!

Wah, cerēju uz kaut ko labāku par pee yellow. :smile:
Kā tur ar to kreklu, pašam jāpērk un jānes vai ir viens cilvēks, kas aizies un izdarīs?
One more thing:
Man tā krāsa ar sviedriem neiztecēs? Pēc pieredzes šādos saietos nav īpaši ko elpot…

Var pēc idejas paņemt citu krāsu…

Konkrēti ko esmu norādījis augstāk - netecēs! Kreklu pasūtīšu - naudu atdosi vēlāk! Ja piedalīsies tad pasaki krāsu un izmēru!

http://rolyprint.lv/lv/t-krekli/5937-galaxy.html#/izmers-s/krasa-royal_blue

Zēni @Bear @Menestrels @Onii_chan @Salody esošās krāsas ko esmu norādījis var iegādāties veikalos Drogas!

Tātad - zaļš, oranžs, violets un sarkans jau ir aizņemts, ja?

YES! tieši tā! Bet saku, ņemot vērā, ka mums ir rozā, var paskatīties no citās skittle sērijām!

Tad man lūdzu no Skittles sensations - zilo krāsu, jeb Cool raspberry. :smiley:
Oh un T-krekls izmērs M. Vismaz man tā šķiet.

@lawra otrs variants vieniem nav :cry:. Pasutiju s no pirma varianta.

ok viss kārtībā :D

2 Likes

Par matu krasu: varot noklat visus matus.

Pardevejs ieteica vienu variantu, taka bus tuvu xs.

Noklāt kā pilnīgi nokrāsot matus (kā piemēram @lawra ir tagad), vai arī tik tā teikt… augšējo slāni?

Ja tas ilgnoturīgais variants būs kvalitatīvāks, tad man nav problēmu izmantot to! :smiley:

Nuu… skaties pats. Es stabili nemsu paslaik islaicigo variantu!

Pa lielam krasu zina, ar ko krasot, katrs pats var.sadomat, kaut vai ar guasam.

Un kā tad ir ar to vienreizlietojamo? Cik labi tiks nokrāsoti?

Pa lielam, kolegei jauatju, vina savai meitai prika un pietika lai visua kipa noklat.

Cik maksā šāda ten? Es domāju, ka ja nemaksā pa daudz, tad varētu šodien paņemt notestēt :thinking:

Kaut kur septini euro. Bildes augstak ir ta krasa ar vlcenu. Vina kipa ir kremveida unmena no rokam mazgajas nost. Principa var visu galvu noklat un izmantot visadus trikus uzklasanai.