Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Man atkal 3. sezona patika. No tīņu drāmas pārgāja uz Game of Throne’isku action.

tas gan pirmo sezonu pat acis vnk nevareju atraut biju atradusi ko jaunu zini tadu veida serialu vel nebiju redzejusi kipa dzive pec zemes iznicinasanas …otrais bija vel skatams bet nu ja @Arnissan 3 sezona atkal ir viets kuras vairs nav tik interesantas skatities jeb atkal notiek kars ar vietejiem …serials sakas no jauna welp vismaz tagad ta izskatas …vakar tik iesaku treso sezonu

Jaunais Netflixa Stranger Things ir varen labs.

2 Likes

Pa ko viņš ir?

Hmm, negribu spoilot, bet basically X-files+Super 8 ar Stīvenu Kingu pa vidu in the 80s.

3 Likes

Izklausās ideāli

It is good indeed.

Tagad skatos 1 ep

Pēc pirmās epizodes tas stils atgādina man The Whispers

Lūgums jums.
Man ir ļoti garlaicīgi un tā nu es izdomāju ka varētu paskatīties filmu, bet es gribu tur Vampīrus un vai Vilkačus Gribu arī lai ir interesants stāsts un notikumi.

Problēma nu tāda.
Es nevaru nevienu interesantu atrast netā meklējot tāpēc lūdzu jums palīdzību.
Iesakiet man kādu filmu saistībā ar šiem kritērijiem.

Twilight :smiley: lel :smiley:

Viņa ir mana sarakstā ja godīgi. bet tad tur jataisa maratõns

Neko no tā žanra jēdzīgu tā arī neesmu šķiet redzējis :confused:

Nu man vel derētu Pacific Rim X Matrix X Ghost Rider X Love story

Vampīri pret vilkačiem…un asiņaini. Vairākas daļas bija cik nemaldos. Labākais, kas ir par tādu tematiku. Twilight vari izmest misenē.

2 Likes

Redzētas, bet paldies

Hello my peeps.
#Visiem kuriem patīk Tumšas un sazvērestību, skandālu raisošas lietas,
Iesaku jums šo paskatīties!

2 Likes

Man patīk jaunais Netflix seriāls The OA - pārdabiska mistērija ar kripatiņu zinātniskās fantastikas. Lai gan sižetiski potenciāls bija krietni lielāks, nekā tas, kas tika sasniegts, aktieri tēlo izcili un tēma svaiga. Netflix vajag ražot vairāk šāda veida saturu.

Gaidīju, aizmirsu, un sagaidīju.
Jes beidzot šis seriāls ir klāt un aktieri tiešām ir labi, un stāsts tiešām ir drausmīgs kā tam vaidzētu arī būt!

3 Likes