Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos


(lepns-deguns)

oh my GODNESS!!! arigatto godzaimas :3 es biju sākusi skatīties sen atpakaļ, bet kad gribēju atsākt nevarēju atrast nosaukumu seriālam! THE 100 jeeeez… PALDIES :smiley:

1 Like

Vai ir kāds kas skatās Damien. Es gribu zināt vai ir vērts to darīt. Esmu 3 epizodē un es sāku apdomāt.

neesmu

Vienkārši burvīga montāža.

1 Like

Gribu. ;D

1 Like

Doctor Who Season 10 Premiere Date

Doctor Who series 10 will premiere in Spring 2017, but there WILL be at least one new Doctor Who episode in 2016 in the form of this year’s Christmas special. So the wait isn’t THAT unbearable…

2 Likes

Nesen draudzene paradija serialu IZOMBIE …man patik ir komedija ;sausmene ka man patik it seviski jautri paliek kad galvena varone strada morga XD ahh es un manas kanabaliskas apsestibas :D

Viņa ir medicīnas studente un… zombijs, kurš iemācījies dzīvot mūsdienu pasaulē.

3 Likes

Šī filma varētu būt laba un ir jau HD kvalitātē

Šī arī šķiet intresanta http://www.traileraddict.com/the-curse-of-sleeping-beauty/trailer

Noskatijos zombiju lidz pedejai iznakusai serijai un mekleju kpo citu varetu iecekot…imbd piedava Arrow…bet uz superheoes man kaut ka nevisai velk nacas vandit augsa sercha pasai kautkadas tv serijas un uzgaju sito brinumu



Jacer ka bus ta verts

otrā sezona beigās kkās neadekvāts notiek… :confused:

hmm jaa ta ballite XD
visvairak man tas beigas sokeja
gaidu tagad treso sez ar nepacietibu

ļoļ šis ir diezgan labs serials, man ļoti patika, tikai nezinu vai viņi viņu turpinās, ceru ka jā.

hmm seriala ideja ir laba tik nezinu pats serijas garums man kaut ka velkas bet oh well kas attiecas uz turpinasanu izskatas ka ar 25 maiju serials atsaksies un bus redzama otra sezona

Keramies pie nakama seriala :D

PENNY DREADFULL

4 Likes

Hold the door! Lūk, tas ir īsts sižeta pagrieziens.

1 Like

Njaa xD
Nee bet ta serials paspeja mani pasteigt pirmajas epizodes,…ir interesants nenozeloju ka iesaku skatities…stasts par tumsajiem spekiem tiesi ka man patik ;3

prakse radija sapringtus brizus kura rezultata nacas pamest serialu skatisanu bet nu esmu atgriezusies ar jaunu serialu ;3
THE 100

Man patika 1.sezona, 2. kind of, bet 3. es vnk nevarēju noskatīties līdz galam

1 Like