Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Neesmu vēl sapratis vai ir labs vai nav, bet gribu redzēt, kas notiks tālāk.

1 Like

Black guy and asian woman twist on the original… Why does this feel like yet another liberally “improved” version of an existing thing?
For the record, I quite enjoyed the original movie, and idgaf if anyone didn’t.

1 Like

Vienīgais kopīgais ar filmu ir tas, ka tur ir spiegu aģentūra. That’s pretty much it. Mierīgi varēja arī kā citādāk nosaukt, saistība minimāla.

1 Like

Nu tad vismaz “Mr. & Mrs. Shaun” or smth, jopcik.
The name is quite unique, so the link is apparent.
Piggybacking on another previous IP.

2 Likes

Pretty much.

beidzot pēc ilgas atlikšanas noskatījos Distric 9

vienīgais nevaru saprast vai bija jābūt arī subtitriem arī priekš “garnelēm”, bet kontekstuāli iztiku arī bez.

3 Likes

Esmu redzējis, bet IMDB neesmu ielicis vērtējumu… Man stāv 8, tad jau bija diezgan laba.

Thats my Nr 1 favorite movie :heart:

District 9 bija labs.

Noskatījos Good Omens otro sezonu, ieliku vērtējumu IMDB, un pamanīju “Others like this” sekcijā šo:

Vērtējums ĻOTI labs, aktieri zināmi, atsauksmes arī pozitīvas, should be great!

1 Like

8/10, feins action, vienīgi dažviet nedaudz sasteigts.

10/10, ļoti feina filma! Feels & wholesome ending. Zināmā mērā atgādina Moon.
Lieliska filma pirms gulētiešanas.

1 Like

Spaceman dizains man riktīgi patika. Pati filmas nestā ideja personīgi ne īpaši aizķēra. Skatāms gabals.

7.5/10.
Horror tādā izpratnē, ka tjipa šizofrēnija. Pašās beigās mazbik horror.

Ah šitas bija labais.Atceros kā vecākajām brāl parasti bija mape ar nokačātajām filmām un bieži vien iegāju lai iečekotu ko labu varu paskatīties kad paliek garlaicīgi.Tā nu ar šo tādā veidā noskatījos.
Tā bija tāda šizofrēnija ka līdz šai balt dienai to filmu atceros diezgan skaidri ar tādu wtf just happened there.
Man vajadzēja bišķi pasēdēt un padomāt lai savilktu visus galus kopā:D
Pēc tam ar brāli bija vesela diskusija par to filmu ji viņš neiebrauca xD

1 Like

Pusceļā seriālam, tik tālu labs gabals, ko netflixā iečekot

1 Like

Iznāca tālajā 2022.gada decembrī. Grāmata kura parāva tās lasītājus ar to vienkāršību. Ar tiem jaukajiem vārdiem, kas rezonējās pašu sirdīs. Grāmata, kuru varēja izlasīt 15 minūtēs. Lappaspuses, kuras rakstīja un zīmēja cilvēks, kurš nekad sevi neuzskatīja par rakstnieku vai mākslinieku. Viņš paņēma pildspalvu un otu un sāka rakstīt / zīmēt. Šo ievēroja.

Radās šī 34 minūšu garā multenīte “The boy, the mole, the fox and the horse”:

Multenīte, kas dažreiz dziļi nepasacīto izteiks pati Tavā vietā. To, ko Tu neievēro vai aizmirsti, Tu izdzirdēsi no šīs sirsnīgās multfilmas, kuru es iesaku visiem. Tikai to skatoties - lai nebūtu nekas, kas iztraucētu. Vienkārši apsēdies un iedziļinies - gluži kā ziemā, kad taisīji sniega enģeļus un acīs iekrita tas mākonītis, kas slīdēja virs galvas.

8.5/10.

Tikko noskatījos, 11/10, kolosāla filmiņa, skaists mākslas darbs! Visiem iesaku.

Skatoties kopā ar māsīcu, man likās, ka filmiņa kā radīta viņai, bet viņa diemžēl teica, ka nav relatable… Atliek vien cerēt, ka tagad iemiegot vai pa miegam tomēr apgremos.

Varbūt nav vēl pašlaik tas periods viņas dzīvē, lai šis būtu “relatable”? Man tā piemēram bija ar Rokija runu savam dēlam (filmā Rocky Balboa laikam) :sweat_smile: Skatoties palaidu garām, bet uzmetot aci vēlreiz, to izdzirdēju

Ir tas periods, viņa to vnk vēl neapzinās.