Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Silicon Valley man ar patīk.

Hoh un es domāju, ka te neviens nebūs redzējis SV ^^

Lielā Sprādziena Teorija smieklīgāka.

No way! Tie fake geeki nu galīgi nav smieklīgi.

1 Like

Pirmās sezonas vēl šķita ok, bet pēc tam tik pa retam bija, kas smieklīgs priekš manis

ō! esi redzējis Barbarella 1968.g.? :D

2 Likes

nop vnk seksīga bilde :smiley:

nu tad… tai filmai ir vēl seksīgāks sižets :smiley:
skatoties to, es domāju, kdļ, lai kāds man ieteiktu to skatīties…k.gan, tas pats cilvēks man ieteica arī Rocky Horror Picture Show… var vilkt kopsakarības :smiley: :smiley:

1 Like

nezinu tādu, neesmu super ieinteresēts ļoti ļoti vecās filmas.

jā, filma gara, bet man tik ļoti patika, ka man arī šis 30 sec pārskats visai filmai pāri ļoti patīk :D
https://youtu.be/E0CJCkEmOQs

1 Like

like wtf?? :smiley:


(lepns-deguns)

oh my GODNESS!!! arigatto godzaimas :3 es biju sākusi skatīties sen atpakaļ, bet kad gribēju atsākt nevarēju atrast nosaukumu seriālam! THE 100 jeeeez… PALDIES :smiley:

1 Like

Vai ir kāds kas skatās Damien. Es gribu zināt vai ir vērts to darīt. Esmu 3 epizodē un es sāku apdomāt.

neesmu

Vienkārši burvīga montāža.

1 Like

Gribu. ;D

1 Like

Doctor Who Season 10 Premiere Date

Doctor Who series 10 will premiere in Spring 2017, but there WILL be at least one new Doctor Who episode in 2016 in the form of this year’s Christmas special. So the wait isn’t THAT unbearable…

2 Likes

Nesen draudzene paradija serialu IZOMBIE …man patik ir komedija ;sausmene ka man patik it seviski jautri paliek kad galvena varone strada morga XD ahh es un manas kanabaliskas apsestibas :D

Viņa ir medicīnas studente un… zombijs, kurš iemācījies dzīvot mūsdienu pasaulē.

3 Likes

Šī filma varētu būt laba un ir jau HD kvalitātē