Samazināt Tab izmērums Chrome?

Varbūt kāds var izlidzēt. Google neko sakarīgu neatradu.

Kāds nezina kā Chrome samazināt Tab izmērus šaurākus?
Ar neglīto, pretīgo jauno dizainu Chrome augšējie tabi ir palikuši krietni milzīgāki un aizņem vairāk vietas uz ekrāna, nevaru ar to sadzīvot. Vēlos samazināt uz tādiem maziem kā bija iepriekš. Zinu var noņemt bookmarks rindu, bet to man vajag savām ērtībām, tāpēc atkrīt. Galvenais viņi noņēma opcija pārslēgties uz veco labo dizainu, kādu laiku vēl varēja, laikam domā ka cilvēkiem tas jaunais mēsls baigi patīk :angry:

1 Like

Tab ar visu adres bar, bookmars kopā jaunajā dizainā aizņem vismaz uz 1/4 vairāk vietas. Stulbums.

Stipri šaubos, ka to var mainīt. Ja tik ļoti grūti ar to sadzīvot, tad varbūt nomaini pārlūku?

Par šito bija pilns internets ar neapmierinātiem lietotājiem, kad viņi nomainīja dizainu. Drausmīgāku dizainu tiešām grūti pat iztēloties :smile: Ceru Google saklausīs savus lietotājus un ar kādu nākošo versiju atgriezies atpakaļ iespēju pārslēgties uz veco dizainu.

Vienīgais ko ar theme var izmainīt ir krāsa, pirms tam bija tādā gaiši pelēcīga, jaunajam tīri balta, kas spiež acīs, bet vismaz var nomainīt uz kādu citu.

Es principā arī apsvēru domu mainīt pārluku pēc viņu izgājieniem, tas ka tik Chrome tāds ierasts. Var lietot vecāku versiju un atslēgt update, bet pārāk ilgi ar veco ar iestrēgt nevajadzētu.

Screenshot?

Augšējā labajā stūrīti ievilku zilu strīpiņu kur ampēram ar veco dizainu visa augšējā josla beidzās.

1 Like

Ja tā godīgi nesaprotu par ko iet runa XD man ir tāds un stāv jau simtu gadu…

Laikam neesmu neko tādu pamanījis… taču pa lielam to nevar mainīt. Jo arī tie paši “skin” vien maina tekstūru nevis formu.

1 Like

Nepamanīji, ka jauns dizains parādījās :smile: Tas bija Novembrī vai Decembrī
Es piemēram biju šokā pēc update :smile:

Don’t care and never even saw difference or rather didn’t pay attention to it, kāda starpība uz lielumu utt, tu tpt neskaties uz monitora augšu, kad foruma vai kkur sēdi, es ieeju ierakstu ko vjg un tālāk esmu iedziļinājies tajā, nevis tabiem un pārējo figņu. Sometimes I just don’t understand people, who cares about that stuff, kurš sēž un uz tabiem skatas.

2 Likes

Tad tev būtu normāli, ja tabi pat aizņemtu pusi no ekrāna vai vairāk?

Nafig man vajadzīgi gigantiski tabi kuri aizņem vairāk vietas, wastes of space.

Nu te iet runa par tiem, kas tgd, tpc saku ka who cares, kurš tev tabus pa pus ekrānu taisītu, smieklīgi. + Man ir parasti spēlē vaļā vai anime uz visu ekrānu, un pa reto ieeju mal un forum, so tāda tipa problēma jau atkrīt momentā, mby that’s why I don’t see reason why u’re getting mad about such a small problem.

1 Like

Neesmu dzirdējis vai manījis, ka būtu iespējams mainīt tab joslas izmērus.

Ja pieejamās vietas daudzums ir vitāls, ar F11 vai kādu spraudni var paslēpt visas Chrome navigācijas joslas un lietot visus 100% no pieejamās platības. Vai var mainīt pārlūku. Piemēram, FireFox pilnekrāna režīmā var arī apskatīt tab joslu, ko nevar darīt Chrome.

@UselessSakura, pieņemu monitora pikseļu skaits te arī no svara. Ja vietas jau tā pat maz, tās joslas vairāk metas acī.

Ja tik ļoti traucē dzīvot varat izmēģināt citu pārlūku, kā jau teica.
Piemēram, Opera ir bāzēts uz Chrome un piedāvā daudz vairāk iespējas. Tas pats MS Edge ir gana labs un ātrāks par citiem.

1 Like

Cik dzirdēts tas arī drīz būs bāzēts uz Chrome jeb Chromium dzini.

Taisnība. + Edge ir pieejami extensions kā ABP. :+1:

did you try pin tab ?

Tas jau neatrisinās problēmu. Piespraust katru cilni, neatkarīgi no tās svarīguma ir muļķīgi, jo tas ir extra effort in aizvērt piesprausts cilni nevar, ja vien tā nav at-sprausta (that’s not a word).

@GasaiYuno godīgi sakot, nesaprotu, kāpēc tu lieto Chrome. Bet nu vari pameklēt vecāku versiju un nobloķēt windowsā updater.

3 Likes

Ar vecu pārlūka versiju tak nedzīvosi mūžīgi.
Tikko paskatījos kā ir man, 10 pikseļi jaunajam lielāki tabi, nav tik traģiski un ievērojami. Bet vispār ideja samazināt Tab nemaz nav tik slikta, varētu tiešām vietu iekonomēt, līdz šim pat neaizdomājos par to :thinking:

Kapec gan nelietot cherome atkal? Ja viņš rij Ram…