Samazināt Tab izmērums Chrome?

Es nevaru zināt ko dara tas Chrome. Kurš man var solīt, ka viņs nesūta datus kkur? Labāk lietot Firefox, kas ir opensource :guy_sugoi_lips:

Musdienas reti kurš kaut ko nesuta. Un ja jau esi FB, Ff lietošana vairs nepadaris tavu dzivi drosaku.

2 Likes

fb par mani zin tik to, ka es festos piedalos reizi pusgadā :smiley:

Vienmēr esmu lietojis Operu un vienmēr tā ir patikusi

Kāpēc Tu esi tik pārliecināts ka Firefox neievāca datus par tevi?

Forši.

Lai ko tādu panāktu tev būtu jāpieslēdzas FB ekskluzīvi reizi pusgadā. Piedevām iespējams no tīra pārlūka un cita IP.

Teorētiski tā kā pirmkods ir publiski pieejams, tu vari pats to atvērt un pārbaudīt, ka tevi neviens nespiego.

Kurš normāls cilvēks pētīs to kodu :smiley:

Parasti visi cer, ka to ir izdarījis kāds cits un pārliecinājies par to, ka tur nav datu ievākšanas. :D

Oh please. Tik ļoti uztraucaties par kaut kādu datu ievākšanu kamēr Google to dara visu laiku. Nemaz nerunājot, ka gandrīz katram no jums ir Facebook un/vai Instagram konts.

1 Like

Māte Google redz visu un mums no tās neaizbēgt.

2 Likes

Izbēdz lietojot pīli.

Pīle ietekmē tikai daļu no kopuma. Piemēram, lielākajā daļā mājaslapu kuras tu atvērsi caur Pīli būs Mātes Google reklāmas un analītika. Ļoti iespējams tu arī lieto vairākus Google servisus kā Google Maps, Gmail, Calendar, Drive. Pat tava telefona operētājsistēma var nākt no Google.

Pat neizmantojot meklētāju, Google var gana precīzi noteikt, kas notiek tev galvā.

Tas vairāk tiem, kuri ir tik nenormāli norūpējušies par privacy. Tādi cilvēki noteikti lieto ad blockeri, kurš pie reizes bloķē visas analītikas un soc pogas.

2 Likes

tas, kurš regulāri tur pieliek kādu commit. :smiley: