Sadisti pret Mazohistiem

  1. Joprojām izmantoju inbox punkts lv kā savu galveno darba epastu. <4
1 Like
  1. uzvilku apspīlētas bikses.
  1. bija tik sudigi ap dusu bet nolemu ka uz darbu tapat jaiet …taja diena taisit edienu citiem pavisam nebija jautri it seviski ja kaut kam bija specefiska smarza
  1. Par spīti visam nokārtoju prakses ieskaiti un to iesmērēju savu prieku tiem, kam nav lemts nolikt šodien ezgif-620420930
1 Like
  1. palieku nomodā ilgāk nekā vajadzētu, lai labi pirms darba izgulētos
1 Like
  1. Pēc sekošanas iepriekšējam mazohisma paraugam, izlemju vēl speciāli parakstīt referātu, lai gan nākamă diena man ir pilnīgi brīva.

Šī ir pēdējā dalība šajā spēlē no manis, jo es viena tik un tā nevarēšu pārstāvēt sadistus pret jūsu mazohistu mākoni.

  1. Vakar biju palīdzēt cilvēkiem, bet kad izbesīja, tad aizlaidos un atstāju viņus taisīt visu tālāk pašiem.
  1. Vienmēr atlieku visus darbus uz pēdējo momentu jo man patīk likt sev ciest un nožēlot savas izvēles :smiley:
1 Like
  1. Pievienojos sevis mocītājiem. Visu atstāju uz pēdējo, prakses atskaiti pabeidzu naktī pirms aizstāvēšanas, pēc tam pati nožēloju visu izdarīto un neizdarīto septembrī
1 Like
  1. biju aizgājusi uz darbu savā brīvdienā lai pakacinātu savus kolēģus, kas tajā dienā strādāja
1 Like
  1. Šodien, ejot prom no mājas, paņēmu pēdējo lietussargu, neskatoties uz to, ka man jau bija lietussargs.
  1. Kad kolēģe šorīt, tā, ‘starp citu’ pieminēja, ka viņai ir atkal 2x brīvdienu, jo cits kolēģis iet atvaļinājumā, un cik labi tev laikam ir tas, ka tev vēl sanāk pēdējās garās 4x brīvdienas, es pateicu “mm, smagi” un aizgāju prom.
  1. Atgriežos mācībās un ļāvu, lai priekšniecība mani pierunā palikt darbā (jo 'jaunu cilvēku apmācīt būtu grūtāk, nekā tev grafiku izmainīt :slight_smile: '). Brīvais laiks? Nepazīstu tādu.
  1. Bieži tik ļoti iespītējos ka pat pašai no tā sliktāk paliek :smiley:
1 Like

35 - moku sevi ar tik lielu cringe devu ka pat sāp, turpinot skatoties seriālu “The Last Man on Earth” un arī gaidot nākošās sērijas.
(Es neticu cringe lielākoties un tas liekas uzspēlēts daudzos video, bet šis seriāls, ahh, tik grūti skatīties, ka ik pa brīdim iepauzēju un uzmetu aci kam citam.)

1 Like
  1. aizvilkos uz darbu brīvdienā, jo sajaucu datumus…
  1. Nesen ķīmijas skolotāju novedu līdz nervu sabrukumam, jo studas laikā prieka pēc nevis veidoju vajadzīgās molekulas no konstruktora, bet izveidoju bumbu no tā… Mani izdzina no klases un pasūtīja pie informātikas skolotājas :expressionless:
  1. erudīcijas konkursā starp pirmajiem kursiem es ar savu kursu (visi vismaz 20+ gadus veci) uzveicām nupat pamatskolu pabeigušus bērnus un par to pat ļoti nekaunamies. kas laikam nav baigi labi no mums. hmm.
2 Likes
  1. es vienā vietā šad tad strīdos ar stulbiem cilvēkiem, bieži ;d
1 Like
  1. Strīdos visu laiku ar draugu un beigās viņam piedodu un paņemu atpakaļ.