Sadisti pret Mazohistiem

  1. Turu sevī mokoši bezjēdzīgu cerību, ka kādai varbūt iepatikšos.
  1. Piespiedu draugu noskatīties Boku no Pico
8 Likes
  1. Vienā forumā piekasos citiem par sīkumiem.
  1. pargaju pari krustojumam kamer bija sarkanais, dienas laika
2 Likes
  1. Sāp vēders, gribās ēst, es turpinu neēst.
1 Like
  1. Sāp galva un tā vietā lai ietu gulēt es sēžu pie datora.
  1. Noskatijos abas sao sezonas no jauna un viena brīdi sāka sāpēt galva, bet es turpināju skatīties, jo nezinu ko labāk darīt ar savu dzīvi.
1 Like
  1. Veselu mēnesi dienā maksimāli guļu divas stundas un pirms eksāmeniem neguļu vispār (tajā pašā mēnesī).
  1. Vakar apēdu čiekuru.
1 Like

Pag… ko?? :smiley:

1 Like

Uz mani nepareizi paskatījās priede, tādēļ es apriju tās bērnu.

7 Likes
  1. Nopirku mazas cukurkonfektes kuras ne reizi nebiju mēģinājusi, un beigās atklāju ka iekšā ir plastmasas plēve(?) ar cukuru pa virsu, un tāpat es vēl dažas apēdu klāt jo man uznāca bēdas par končām :D Mistakes vere made…

Mazohisti. Mazohisti it visur!

  1. Neēdu 3 dienas pēc kārtas.
  1. Apzināti nepalaidu tantiņu autobusā apsēsties, izlikos ka guļu
5 Likes
  1. Atnesu mājās 40kg kartupeļu (20kg maisi katrā rokā), neskatoties uz to ka šie maisi grieza man pirkstos un rokas ļuma no vājuma. Pēc tam veselu mēnesi pirksi sāpēja un nevarēju tos normāli salocīt.
1 Like
  1. Man nepatika, kā uz mani paskatījās, tāpēc iesistu cilvēkam pa sāniem… Not sorry…
  1. Skolā pasniedzēja iedava neplānotu kontroldarbu, saņēmu divnieku. Sadusmojos, paņēmu cirkuli, sagriezu savu roku vairākkārtīgi.
  1. Liku klases introvertākajam cilvēkam doties runāt klases priekšā, jo pašam nebija noskaņojuma to darīt :D
  1. sabakstiju čali kurš prasija vai esmu reperis… :D
2 Likes