Sadisti pret Mazohistiem

foruma_spēle

491 No rīta, kad es biju šausmīgi neizgulējusies, bet istabas biedrene varēja gulēt, man viss it kā nejauši krita no rokām ^^

(Hades - Dark ruler of the underworld) #113

Mana tipa cilvēks :smirk_cat:
Man bija nejauši uzlicies modinātājs uz audiocentru. 6:30

(Sev) #114

There’s a special place in hell for you my friend.

(Daniels) #115

492 Es apzināti pacēlu šo tēmu.

493 Speciāli izcēlu grupas biedra ierašanos, kad tas nokavēja un mēģināja klusi ieiet lekciju zālē x))

(Sintii) #117

494 speciāli atteicos piedalīties konkursā kur mani pieteica man neapzināti.

(Lauris) #118

493 - Staigāju ziemas vēsajos/aukstajos brīžos ar vaļēju jaku, jo pierasts, līdz brīdim, kad saaukstējos. Un kad atkal vesels, tad atkal to pašu daru.

(Jēkabs) #119

492 Pieteicos par šoferi uz balli

(Kitsie) #120

491 Noplēsu ķirurģisko plāksteri no nulle kā operētās vietas. Dakteris tādu gabalu izgrebis ka skumji skatīties.

(Lauris) #121

490 - Pēc ilgām staigāšanām un stāvēšanām citreiz pēdās, pašā vidū sāk sāpēt, mazliet durt vai kaut kā tā. Nav ērti, bet dažbrīd ir tīkami just mazliet lielāku durstīšanu, ja stājos uz pirkst galiem vai vairāk kaut kā izplest pēdu.

(Jēkabs) #122

489
Celis atkal sāk radīt diskomfortu, bet nepieteicos uz magnētisko

(Daniels) #123

38
Es izmantojot savu administratīvo varu samazinu punktu skautu par 450 un uzstādu, ka sadisms vinē pie 50 punktiem. :grin: Saukšu to par mazohismu, jo dodu lielāku iespēju sadismam vinnēt.

(Modris) #125

39 Stāvvietā izbaudīju skatīšanos kā sieviete mēģināja noparkoties.

(Princess Nikita) #126
  1. cilvēkam, kas palūdza nazi pašnāvibai, iedevu nazi pašnāvibai. Sado!!!

(Hades - Dark ruler of the underworld) #128
  1. jutos ļoti labi, ņēmu žileti un pagraizīju pirkstos.

1. Es bieži kaitinu kaķus, lai viņi mani saskrāpētu :3

1. Visu vasaru, kad atnācu no darba un bija garlaicīgi, traucēju piecgadīgai māsai multenes skatīties ezgif-620420930

(Twister ) #131

40.mes ar darba kolegi vienu bridi parejiem darbiniekiem piekasijamies pie vardiem un apgrozijam ta ka iznaca divdomibas un visu laiku par to recam …visi nezin kapec palika dusmigi uz mums lol xD

(Kitsie) #132

39 Pēc 3 h miega brīvdienā dodos uz LNB rakstīt refeferātus.

1. daudzus gadus nerīkoju dzimšanas dienas ballīti, lai savu īpašo torti, ko taisu tikai reizi gadā, pēc iespējas apēstu vairāk un nedalītos. :caveman: