Ride || Bolt || Tuul?

Ar kuru stāvdrāzi tu labprātāk brauktu?
  • Ride
  • Tuul
  • Bolt
0 voters

Bolt, jo manām vajadzībām labākas zonas un pieejamāki skūteri.

None.

2 Likes

Ar Ride skūteru pieejamību ir kā ir, bet tie ir stipri ērtāki, ātrāki, un tikai 0.15€/min atšķirībā no Bolt 0.20€/min.

Kājas. Ir sanācis ar čomu no teikus un āģi iet

1 Like

:frowning_with_open_mouth: :frowning_with_open_mouth:

1 Like

Esmu izbrīnīts par to cik daudz izvēlās Bolt pār Ride.

Pēc tā kad sačakarēju celi braucot ar stāvdrāzi, man jauni stāvdrāža braucieni beidzas ar sāpēm. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kā variants vēl ir Skok ar zilajiem elektriskajiem velosipēdiem. Viņi vienīgi grib ID, lai reģistrētos aplikācijā.

Esi mēģinājis tos skok velosipēdus?

Vēl nē. Vai nu tie nav pa rokai, vai negribas reģistrēties. :joy:

Gana daudz iemeslu izvēlēties bolt.

Viņi ir tajā pašā aplikācijā, kur vari dabūt gan taksi, gan izīrēt auto. Ja nemaldos, viņi bija arī pirmie Latvijā.
Savulaik izmantoju tuul, jo varēja divus skūterus reizē paņemt, tagad Bolt arī to pašu piedāvā.
Skūteru daudzums ir lielākais, visticamāk, ka meklējot skūteri atradīši tieši boltu. Tāpat es braucot uz darbu, tuvumā varu novietot tikai bolt skūterus. Ar tuul sanāk vēl paiet gabaliņu.
Tas, ka Ride ir nedaudz lētāks man diži neko daudz nemaina, neko citu viņi arī īsti nevar piedāvāt no sevis.

Priekš manis tā sēdēšana gan neliekas nekāda ekstra. Par ātrumu? Maksimālais jau visiem vienāds, varbūt tad uzrāviens būtu ātrāks, bet tajā pašā laikā tas nav tik aktuāli, lai kačātu vēl vienu aplikāciju un tad vēl meklētu tos skūterus. :D

1 Like

Cik esmu manījis, tad tikai pilnīgi uzlādēti Bolt skūteri brauc ar 25km/h ātrumu. Taču ja tas ir zemākā uzlādes līmenī, tad tas ātrums bieži vien ir tik vien kā 22 - 23 km/h.
Ride kaut kā sanāk visu laiku turēt 24 - 25 km/h ātrumu. Pat ar diezgan izlādētu akumulatoru.

Vai tu reāli jūti atšķirību starp 23 un 25 km/h? Es nejustu, tikai ekrāns priekšā norādītu, ka nav max.

1 Like

Es braucu ar skūteriem katru dienu. Atšķirība ir jūtama.

Protams, Bolt ir pieejamāks. Jaunie vispār ir fancy - pat ar pagrieziena gaimsiņām un uz tiem braucot idk - viņi pat jūtas stabilāki par vecajiem.

Tuul man patīk atkal no tā, ka vismaz pagaidām viņiem nav zonējuma, attiecīgi nav a’truma ierobežojuma daudzviet, kā tas ir Bolt, kuri nomet pat līdz 10kmh, kas ir faktiski kā ar kājām :smiley:
Kā arī platforma ir platāka un ērtākai stāvēšanai, vismaz man, Jaunie Bolt skrejamie, tie laikam ir mazliet platāki, līdz ar to patīkamāka stāvēšana, bet neesmu pārliecināts, vienreiz tik sanāca nobraukt…

Nu gan. Te ir parādījies arī Tuul baudītājs. Nekad neesmu braucis ar to, jo slinkums lādēt lietojumprogrammu :smiley:

Bolt tagad piedāvā jaunu brīnumu - 5.79Eur nedēļas abonoments. Brauc katru dienu 40 min bez maksas. Bezlimita unlocki. Riktīgi izdevīgi.

1 Like

@Onii_chan Vispār vai baidies, ka pie mums tos aizliegs? Cilvēku skaits, kas sasitušies nākotnē tikai kāps.

Bullshit. Neaizliegs. Elektroskūteri ir:

  1. Tirgus kas ienes naudu.
  2. Zaļš un efektīvs pārvietošanās līdzeklis pa pilsētu.
  3. Noņem nost cilvēkus no ceļiem, samazinot auto plūsmu.

Tas būtu neprāts atteikties no kā tāda. Pilsētai atnāca šis risinājums tik daudz problēmām un tai atliek vien uzbūvēt veloceļus, lai padarītu šo pasākumu drošāku.

1 Like

Yes, please, moar!!!1one