Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Emīlija tevi apžilbināja ar sevi <3

image

nea, es aizdedzināju acis,lai vairs viņu neredzēt.
Btw Piedod, ka pievīlu tavas cerības

<3333

Oh, u even did a fuckboi move, u little bitch… Profile pic… Ok.

2 Likes

7 Likes

I’m sorry, but…

FELIX BEST “GIRL”

:saitama_ok:

3 Likes

:no:

1 Like

Definetly better then Rem and Emilia tho

Nekur nevaru atrast kur novilkt šo OVA, pieņemu, ka vēl nav pieejama laikam :thinking:

Atradu informāciju.
Re:Zero : Memory Snow is a special OVA episode of the Re:Zero anime that will be screened in Japanese theaters in Fall 2018. Skaidrs viņa kinoteātros iet tagad, kad izrādīs, tad droši vien būs arī Blu-Ray.

Būs otra sezona, tikai nav zināms kad, datums nav ierakstīts vēl.

1 Like

Emilia sucks ass, Rem sucks ass, Ram sucks ass, but im still hyped. Btw I HOPE ELSA LIVED(NOT A SPOILER, jo pirmaja serija to radija) AND WILL BE SHOWED IN 2 SEASON.

1 Like

Viss bija labi līdz safanojies par otro sezonu. ;D

2 Likes

Es ceru, ka Emilija aprecēsies ar to čali, lai happy end.

2 Likes

Pēc ilgas gaidīšanas sagaidīju un noskatījos Memory Snow filmu.

Filma pašam stāstam neko nepiedot klāt, tīrs side story. Principā filma bija Slice of life, Comedy, nebija nekādas vardarbības, ne saspringtu situāciju, tā teikt atslodzei no saspringtā story. Itkā no vienas puses nedaudz neiederas pie paša Anime, no otras puses bija interesanti, ka parādīts no citas puses. Nebija slikti, bet varēja nedaudz kaut ko nopietnāku, bet tajā pašā laikā kādu jauku side story. Daži komēdijas elementi ne īpaši patika, daži gan lika pasmaidīt. Un tā doma kā radās tas sniegs ar salu gan nepatika, varēja jau uztaisīt tā ka vienkārši atnāk Ziema.

Tagad jāgaida otra filma. Otra filma būs Prequel, sanāk stāsts vēl pirms pirmās sezonas.
Un vēl jāgaida otra sezona.

Es vairumā gaidu otro sezonu.

1 Like

Kaut kur lasīju, ka vēl otra sezona būs tikai 2020 gadā. Es, protams, ceru būs 2019 Fall.

https://myanimelist.net/anime/40937/Re_Zero_kara_Hajimeru_Isekai_Seikatsu__Shin_Henshuu-ban

1 janvārī būs kaut kas vēl no seriāla, īsti nevar saprast tas būs kāds recap vai kaut kas jauns. :thinking:

1 Like

Nesen sāku lasīt Web Novel, un sapratu, ka kā jau vienmēr daudzkas ir izlaists… Umm laigan sure, anime adaptē ln nevis wn, bet izlaists content tik un tā. un iespējams saprotu, kas tie “new cuts” būs.
Un nevaru sagaidīt otro sezonu - 4. arku. Mby adaptēs arī 5. arku? Kurš to lai zin.

1 Like