Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

To ko tagad rāda, sanāk ir Director`s cut. Pat atradu tēmu kur ir piefiksētas izmaiņas un tiks piefiksētas.

1 Like

Tātad vispirms iznāca TV versija, pēc tās BD versija un tagad, dažus gadus vēlāk mēs saņemam Director’s Cut? Neatceros nevienu citu seriālu kas būtu tā publicēts. Director’s Cut versijā izskatās ir visai maz izmaiņu.

Otru sezonu nāksies gaidīt vēl ilgāk, jo pārcēla uz vasaru dēļ tā vīrusa, kas tagad plosās. Tā jau aprīlī sāktu rādīt otru sezonu.

Otra sezona ir sadalīta divās daļās, pirmā puse būs šovasar, otra puse tikai 2021 ziemas sezonā.

1 Like

:frowning:

Izskatījās otra sezona ir domāta kā beigas, bet varētu būt vēl kāda sezona vai filma. Ar Rem nekas netika atrisināts, tā arī palika kā palika.

Man nesanāca veiksmīgi iesākt skatīties otro sezonu. Noskatījos vienu vai divas epizodes. Sapratu, ka maz ko atceros no pirmās sezonas un galīgi negribu pa jaunam to skatīties.

Es gan noskatijos pirmo vēlreiz, bet ja nemaldos bija tjipa kaut kkāds rekaps vai no cita skata punkta izlaista sezona alternatīva pirmajai daļai, bet tikuntā rewatch original.

Man šī sērija atmiņā neaizķērās kā diži laba. Grūti to skatīties vēlreiz, kad ir tik daudz kas cits ko skatīties. :D

Būs trešā sezona :open_mouth:
Man kaut kā šķita ka otrā ir pēdējā un vairāk nebūšot.

1 Like