Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

both are bad. ;D

2 Likes

Nē, lol, mēs visi labi zinām, ka EmÄ«lija vienmēr bija labāka. Nesasniedzamā tālā zvaigzne, kas ir itkā tur pat blakus, bet tajā paŔā brÄ«dÄ« cerÄ«bu uz viņu nav.

I will find u and I will hit u.
But ja bÅ«t nopietnam, abas divas ir meh, bet Rem vnk became ultimate waifu just cuz one scene, I hope everyone know which one. + Rem vairāk uzmanÄ«bas pievērsts bija. Emilia visu Å”ovu prosta meh main character.
ELSA BEST GIRL I HATE THAT SHE HAD NO SCREEN TIME.

EmÄ«lija jau no paÅ”a sākuma bija so amazing :o Neskatoties uz to, ka viņai tika pievērsts maz uzmanÄ«bas, mani viņa piesaistÄ«ja ar to cik gan viņa stāb augstu virs Subaru un kā viņŔ cÄ«nās par EmÄ«liju. PiesaistÄ«ja uzmanÄ«bu tas, ka viņŔ lÄ«dz galam devās pēc EmÄ«lijas nevis pēc Remas, kura vienkārÅ”i pielÄ«da pie viņa. EmÄ«lija ir tā, kuras dēļ viss notika

I gonna PUKE. I told u that I donā€™t care about both of them, they both where shit :D Nepropogandē savu EmÄ«lijas reliÄ£iju man.
For me ELSA IS BEST GIRL IN RE:ZERO and thatā€™s it :smiley:

2 Likes

Just paskaties, tik pareiza !! Viss baltā :o

Mods te bloķēt cilvēkus var? I think I might need it pretty soon :smiley:

Ughh Ugly

2 Likes

Tu nekā nesaproti :D Kā gan var patikt kkāda ā€¦ ELSA?

Simple answer= crazy hot chick that ready to kill u, ok Iā€™m in it.

2 Likes

Vai arī mierīga, nosvērta, nesaizsniedzama ledaina tāliene c:

Man ir lūgums- Nolec no tilta vai vnk neraksti vairs neko(Izvēle tava)Man labāk pirmais vairants patīk

2 Likes

Man ir tikai viens sakāmais.

I love Emilia

c:

Man žēl tevis

3 Likes

image

Līdz Ŕai dienai es domāju, ka tu esi tipical decent otaku/ow player. Bet tgd es tevi redzu, kā disguisting creature of the abyss

2 Likes

image

image

bļja, kas tev tur mape uz 1tb tikai Emilia photos?

Google krātuves

At this point my eyes are just burning, probably gonna go blind