Quickie - Warcraft: The Beginning

#Warcraft: The Beginning

Šorīt tiku pie tās laimes apskatīt pirmo pilnmetrāžas filmu no Blizzard.

Jāsaka, ka biju patīkami pārsteigts, lai gan savu hype turēju zemā līmenī, lai neliktos vīlies. Labs CGI, kas nevienā brīdī pat neliek par sevi aizdomāties, skaņas celiņš augstākās klases, kā jau Blizzard, horeogrāfija labi apstrādāta, tēli zināmi, bet interesanti un pietiekami episkas kaujas. Gribējās vēl redzēt, bet labāk, ka nebija garāka, jo tad pazustu visa filmas maģija. Vismaz būs jēga gaidīt nākamo daļu.

Pāris lietas gan nedaudz nebija pa prātam, bet tas vairāk tāpēc, ka ilgus gadus ir bijusi saistība ar Warcraft frančīzi. Un ieteiktu kaut nedaudz painteresēties par spēles pasaules vēsture, lai vismaz zinātu galvenos tēlus. Kas gan tajā pašā laikā liks pamanīt ne pārāk būtiskās atšķirības no oriģinālā stāsta.

Vairāk gan nestāstīšu, jo tad jau sāksies spoileri. Noskatieties paši, ja interesē. Un uzsvars uz “interesē”, jo filma nav priekš visiem.

3 Likes

wooot Viņu jau rāda @_@

Pie mums pirmizrāde 26., regulārie seansi sākas 27. Citur pasaulē 30. Štatos 10. jūnijā. :smiley:

Ne ko tā. :smiley:

p.s. es zinu par to pasauli tik daudz ka es pilnīgi zinu kas notiek tur kas par varņiem ir un visu sižetu ± tikai pēc pirmā treilera :smiley: (vismaz cik spēlēs vecajās bija atklāts)

mb līdz nākošajai pirmdienai jāgaida

Nu, vērts skatīties jebkurā gadījumā. Ja tāda tipia filmas vispār interesē.

Baigi daudz CGI filmā, bet arī piedalās reāli aktieri. Aktieri uz CGI fona neizskatās pārāk pokemoniski?

It nemaz![quote=“Emphase, post:1, topic:1717”]
Labs CGI, kas nevienā brīdī pat neliek par sevi aizdomāties
[/quote]

Maucam? :smiley:

Es braukšu 100% Tikai kompaška būtu forši :smiley:

Būs jāaiziet noskatīties.

labas filmas pēc spēles motīviem ir retums. Īstiem geekiem jāiemūžina tādus pasākumus, pat ja WOW nespēlē :smiley:

WOW iznīcināja Vecā Warcraft labo stāstu… sadedzināt wow sadedzīnāt
lai dzīvo Warcrafts

Neko neizniicinaaja. Wows turpinaaspeec pirmajaam trim speeleem. Tas, ka tur saakaas alternative history bs, tas ir pavisam cits staasts.

Ja es pareizi saprotu, Warcaft visumā notiek aizvien vairāk lēkāšanas laikā un starp dimensijām? Tas savukārt putro lore. Pēdējais WoW atjauninājums bija par to kā orki atgriezās laikā un izmainīja visas rases likteni.

Ko noziimee, kad aptruukstas rakstaamais. :smiley:

Nav mēsls
JEEJ

Tikko atgriezos no filmas. Pirmām kārtām no filmas nevajag gaidīt neko episku vai prātam netveramu - tā ir laba CGI pāraug filma, kas ar savu uzdevumu tiek galā. Pat Warcraft nezinatāji (kā es) spēs izbaudīt šo filmu. Jā ir manāmi scenārija kļūdas, kas atspoguļojas stāsta vēstījumā un liekas apšaubāmi, taču pēc ilga laika, šī ir tā filma, kas apgāž teoriju, par to, ka nevar būt labas filmas pēc spēlēm. Un atkal, es šo filmu gaidīju kā fantāzijas žanra pārstāvi un tas notikās.

Protams visuma zinātājiem un dīvāna ekspertiem, var pēkšņi filma šķist ne pēc šabloniem utt., bet ir jāsaprot, visu nevar iespiest vienā filmā, 2. - filmas veidotājiem jānopelna naudu.

Tātad - zinat vai nezinat esošo visumu, galvenais negaidiet kaut ko neticamu, tā ir stabila fantāzijas žanra pārstāve, kas maksimums velk uz labāko šī gada CGI filmu (pagaidām).

4 Likes

Kādi mums te cilvēki parādījušies atpakaļ.

Darbs, sesija utt… oki, bet paldies par sveicienu… laikam… amm… prieks arī redzēt.

2 Likes