Quickie - Warcraft: The Beginning

Es ceru ka neopelnīs naudu pietiekoši lai uztaisītu nākošo… es gribu rēdzēt savu mīļako tēlu no tās pasaules " thrall
P.s. Domāju ka otrā daļā varētu būt labāka jo tad nevajadzētu tik daudz tēlus iepazīstināt un varētu koncentrēties uz svarīgāko.

Pagaidām cik zināms, filmas budžets bijis ap 160milj., ārpus ASV ir savākts ap 60milj. pagaidām., nav zināms cik ASV robežās filma ir sapelnījusi.

Ķīna nopelnis apsurdi daudz… pirmās 3 dienas visas ir izpirktas @_@

Pagaidām tiek klusēts par ienākumiem, bet domājams tuvākajās dienās tiem vajadzētu sākt jau lielākos precizējumos uzpeldēt.

P.S. Ķīnā vispār savu WC uzfilmēja

Filma man pat ļoti patika. Tiesa, tas nav diži objektīvs viedoklis. Ja rastos vēlme, netrūktu uzskaitāmu nepilnību.
Es devos skatīties episku fantasy un kautiņus. It īpaši smagnējie orgi piešķīra filmas kautiņiem oriģinalitātes devu. Arī maksimāli krāsainā un masīvā maģija izskatījās interesanti.

Es zināju kādu filmu es dodos skatīties un tā attaisnoja manas cerības.

Luuk arii es! xD

18:33

1 Like

Tavā norādītajā laikā nekas izņemot abus raidījuma vadītājus nav XD vai man nepareizi rāda…

Lai vai kā turpinājumu šķiet mums gaidīt… filma jau nopelnījusi gandrīz 290milj., kamēr budžets sastādīja pie 160milj… 145,ilj nopelnīti Ķīnā vien.