Prieks iepazīties 👋

Es jau ar vinu seeen lasīju. Praktiski neko neatceros

Nezinu vai šis visus pareizi ietagos, bet hellooooo :wave::wave::wave: :smile:

1 Like

izpaust drīkst drīkst, haha. katram ir savs specifiskais niche, kurā uzdarbojas, tā kā lielāko daļu laikam nezinātu. vienīgais, ko varētu zināt būtu MrBeast. bet par to gan drošāk būtu stāstīt tikai dzīvajā, hahah.

Paga paga paga, tu faking Mr. Beast esi video editojis??? Like es domaju ka tu kādiem vietējiem edito

3 Likes

Kur varbūt tik daudz brīva laika? :open_mouth:

Mazliet sveiciens!

Prieks, ka esi piebiedrojies mūsu mazliet kūtrajai, mazliet drošajai, mazliet neticamajai, bet mazliet dramatiskajai komūnai. Mazliet Paldies tev!

NOteikti pieņemsim. Nebaidies. Saieti mums regulārā tonī notiek, tad ja nesanāks rīt, tad noteikti tuprini spicēs ausis.
Būs arī online saiet, kurā spēlēs dažādas jautras spēles.

2 Likes

Es pa sešiem gadiem esmu noskatījies 385 darbus, bet tas skaiti viss kopā, gan OVAs, gan vairākas sezonas vienai Anime.
Skatos regulāri.

Čavas!
Droši pievienojies mītiņam. Ja ir mazais klepus, uzvelc masku un should be good :metal::grin:

2 Likes

Sveiks, sveiks!

Jāsaka, ka arī nebiju sagatavojies izlasīt, ka edito priekš MrBeast! Bet tas ir visnotaļ “fucking phenomenal”! Un kā - kā vispār sāki ar video rediģēšanu nodarboties?

2 Likes

Atgādināji man Gintama :lmao:

Es nevienu latviešu influenceri pat nezinu :laughing: ir kādi ieteikumi? interesē, kādus cilvēkus mūsējie skatās.

Ahhh! A fellow nolifer has joined! Pilnībā saprotu kā dabuji tādu daudzumu! Es ar sezonālajiem vien kādus 10 šovus sezonā skatos! :smiley:
Esi sveicināts pūlkā! Pats esmu šeit nesen, bet ļautiņi ir forši un ir par ko parunāt/pajokot. :3
Kādas single player spēles arī spēle? Uz PC, Switch? Kādus gacha uz telefona kā piemēram NIKKE vai Blue Archive? ;D

2 Likes

Tā kā teicu, sāku kad biju 13 gadus vecs. Pamatskolā ir bezgala daudz laika, lai nodarbotos ar sportu vai ar mākslu vai vnk tusētu. Es biju loneris, kurš skatījās anime un spēlēja datorspēles. Plus es daudz slimoju. Citi kļuva par labiem sportistiem vai māksliniekiem, es par labu FPS spēļu spēlētāju un weebu.

Jo vairāk man liekat šo izskaidrot, jo lielāka man depresija kļūst :skull:

3 Likes

Nevis mazliet, bet liels paldies tev!
Noteikti mēģināšu sekot līdzi un vismaz kaut kur uzrasties, haha.

1 Like

Čav čav :D

:+1: :+1: Paldies! Skatīšos kā jūtos. Tiešām žēl, ja nesanāks, jo arī tieši uz UniCon Cafe biju vēlējies kādā dienā aiziet, haha.

2 Likes

Aw hell yeah! Awesome choice.

Opā, tas gan negaidīti. Tiešām tik sūdīgi?

Yep, šo es izlasīju līdz kkādai 200ajai epizodei un galīgi piegriezās. Pārējie characteri it kā bija ok, bet MC vispār neizrādīja nekādas pazīmes, ka jebkad labosies, un tas smagi besīja. Lol nau werc, kthxbye.

Vai esi lasījis Martial Peak vai Apotheosis?

1 Like

Es savos laikos par tādu Anime pat nezināju, ne pamatskolā, ne viduskolā, nekur nekas tāds neuzpeldēja, ne dzirdēts bija, lai uzdurtos kaut kam tādām. Kāda augstkolas otrajā pusē tikai jau, bet sāku skatīties tikai, kad sāku strādāt darbā un baigi aizrāva :D

1 Like

Paldies :) Es gan ar viņu vairs maz sadarbojos šajās dienās, es tur lielākoties 2023. gadu nostrādāju haha.

Sāku rediģēt ap 2018. gadu, jo sagribējās pamēģināt uztaisīt kādu AMV un gaming montage, kurus man patika skatīties :D

1 Like

Hahah, beidzot kāds savējais :grin:
Un tātad @Menestrels pareizi teica, te gacha spēles valda, ja? xD

Ar singleplayer spēlēm man ir gaužām švaki jāsaka. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kuriem ir lielākoties pofig kas tiek spēlēts, galvenais, ka tas ir labā kompānijā. Tā kā es ļoti minimāli jebkad spēlēju singleplayer spēles, ja alternatīva ir ar kādu kopā tusēt. Bet tās dažas mīļākās kuras esmu izspēlējis ir Slime Rancher, Portal 1&2 un lielāka daļa no Fallout: New Vegas.

Spēles uz telefona sen nav bijušas, but I’m open to recommendations. Pēdējā spēle, kuru varētu nosaukt par gacha spēli, kuru nopietni spēlēju bija Adventure Time: Card Wars Kingdom :D

1 Like

'ello. Es ar pārsvarā lasu webtoons/manwha these days.