2024. gada Janvāra tiešsaistes saspēļu saiets! - 23.01 plkst.19:00

Hey Hey pasaules iedzīvotāji!

Jauns gads, jauni mēs paši, bet tās pašas vecās labās Tiešsaistes saspēles paliek :D
Domāju, ka spēļu klāsts paliks tāds pats: Codenames, skribbl.io, Discord spēles, Gartic Phone u.c.

Kad?
23. Janvārī plkst. 19:00

Kur?
AF Discord serverī

Saspēles kā vienmēr notiek mūsu Discord serverī, kur ielūguma links tiks iemest pasākuma dienā.

Lūdzu, iepriekš notestējat savas austiņas un mikrofonus! :loud_sound: :notes: :headphones: :microphone:
Papildus tam, ja ir problēmas piesaistīties, droši man ziņojat!

Tātad, first things first, jānoskaidro, kad kurš tiek uz saspēli :slight_smile: Pools taisas ciet 17.01!

Cikos tu tiktu uz saspēli?
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
0 voters
Kad tu tiec uz tiešsaistes saspēli?
  • 23.01
  • 24.01
  • 25.01
  • 30.01
  • 31.01
0 voters
1 Like

Nu nevar būt, ka sakritīs ar brīvdienu :smiley:

A kad atnāksi uz dzīvo saietu beidzot ? :D

23 man savukārt ir obligātais darba pasākums, Hz cik ilgi būs…un kamēr vēl no VEF atkulšos

hehe

31 Janvāri noteikti nē, 4.4 Genshin update :D

hi

Ha, jums ar VEF, mums šogad ar tur notiek :D

Konsīlijs ir lēmis!
Tiekās 23.01!!!

For some reason this isn’t pinned anymore…
image

1 Like

Well, you do that, BUT…
image

Forum be borked.
I refreshed the page before taking the screenshot.

Paldies, ka atgādināji. :heart: Tā kā es nezinu kurš datums uzvarēs, pirmo reizi piespraužu tēmu tikai līdz balsošanas beigām.

Ak tam ir termiņš… Nezināju.

man sanāks kavēties, darba pasākums VEFā ar būs līdz 19.00. droš vien tik ap kādiem astoņiem pieslēgšos

Man ar nāksies iekavēt. Darbs izdomāja precīzi šo laiku un datumu lai izveidotu sapulci

Izrādās ka pēc darba pasākumu būs lielā dzeršana, un es vēl nezinu vai tas afterītis būs obligātais

Man te ar negaidītas lietas uz rītu. Septiņos noteikti nebūšu. Kādos 20:00 gan jau.

Obligātas dzeršanas nav :sweat_smile: :joy:

1 Like