Potenciālais “hot-pot” vakars?

Pagaidām šis ir pie sarunām, bet biju ieminējies par “hot-pot”. Tā nu sanāk ka man patīk tādus taisīt un ir jautrāk, ja ir vairāk cilveki. Parasti vakars tiek aizvadīts ar sarunām - bet, jāņem vērā, ka tas ir ilgs process (apmēram 3-4 stundas).

Kas jāņem vērā:

  • Atsevišķas telpas nav pieejamas, bet to parasti rīkoju pie sevis. Visi sēžam uz zemes, aplītī ap katlu
  • Lielākais skaits, kas ir bijis, bija 7 cilvēki (tas tāds optimālākais, bet domāju ka varu nedaudz vairāk)
  • Sastāvdaļas pielāgoju budžetam, ko cilvēki var un spēj iedot (vai nu 5, 7, 10, 15€ no cilvēka). Tad varu eksperimentēt ar vairāk sastāvdaļām un klāstu (un mērcēm).
  • Lai gan hot pot neliekas nekas īpašs, no tā vari labi pieēsties (jo cenšos arī buljonus pēc iespējas tumīgākus izveidot)
  • Uuuun - ņemot vērā, ka viss tomēr iet vienā katlā, man ir grūti kontrolēt alergēnus (bet, protams, var atrast alternatīvu).

Vai būtu ieinteresēti?

Un p.s - kā veido “polls”?

Hot pot izskatās nedaudz šādi


5 Likes

Izklausās baigi feini.

A tas ir potenciāli darba dienās, vai brīvdienas vakars?

par to poll taisīšanu, es tev laikam nosūtīju fotoinsturkciju ko fiksi sataisīju, bet forumam kkas nepatika un viņš to ne saglabāja, ne nosūtīja

2 Likes

Sure! Taisi augšā pool! (Es tgd nevarēšu uz sitienu sataisīt instrukciju, varbūt kāds forumietis var palīdzēt)
Bet vienīgais, lūdzu, piedāvā datumus, kas nekrustojas ar online vakaru vai ikmēneša mītiņu.

Vai arī, varam sadarboties, un hot-pot vakaru rīkot kā Februāra Ikmēneša mītiņu?

Mnauprāt labāk lietas lieki nejaukt. Lai šīs pasēdēšana ir tā teikt seperate entity no ikmēneša saietiem

Un es negribu gaidīt mēnesi Līdz hot pot vakaram XD

1 Like

Mēs ikmēneša mītiņos tā pat vai nu bazarējam, vai spēlējam spēles.

Šis aizstātu to galdaspēļu daļu :D

Fair. Nu es protams nezinu kā @Mayo_Musketeer jūtas, bet organizēt pie sevis Foruma ikmēneša mītiņu, man personīgi liktos nedaudz overwhelming

Jā, protams. Šis ir tāds “ūdeņu notestēšana”, lai saprastu, vai būtu interesanti ko tādu pamēģināt.

1 Like

Oo nē. Viss kārtībā. Mans darbs iekļauj jau sarunas ar daudz cilvēkiem, tādēļ nebūs nekas traks :smile: Visu ēdienu sagatavotu jau iepriekš, lai varētu fokusēties uz sagaidīšanu

1 Like

A, okei tad. Vienkārši, mana introvertā puse sabijās par tevi

2 Likes

Visticamāk, ka mēnesis sanāks :smiley: Vispirms būs janvāra beigās rīkotā tikšanās un tad hot pot kaut kad uz februāra vidu. Visticamāk, ka kāda piektdiena vai nedēļas nogale, lai nav jāskrien pēc darba, lai sagatavotu.

Runājot par galda spēļu vakaru… atceries uztaisīt topiku par to Unaman galda spēļu vakariem

Galīgi aizmirsu. Tnx!!

Nē, šis nedrīkst aizstāt galdaspēļu daļu, šim jāaizstāj tieši bazaru!

Un jā, es arī noteikti būtu nācējs/ēdājs :smiley: Vienīgi, ka tas, kas bildē, man vienam būtu tāda normāla porcija… :smiley:

Ja tu tur katlā negrasies maisīt iekšā glutēnu, esmu ar visām rokām un kājā iekšā. Manis pēc līdz pat 15€ no cilvēka. :D

Tev jāuzspiež uz zobrata un viena no iespējā būs izveidot poll.

Te parādās cenrādis un cilvēku ierobežojums, kas nav ideāli galvenajam mītiņam. Es neredzu kā pie tā viena kastrolīša sabāzt 12 cilvēkus. Kā bonusa mītiņš super piedāvājums, it īpaši, ja to organizēt otrā mēneša galā nekā galveno saietu.

2 Likes

Izklausās kārdinoši. Pa savam varētu piebiedroties ;)
Viss atkarīgs no summas.
Uuuun atkarīgs kurā dienā / laikā.

1 Like

klau, kur tu dabūji glass noodles? :oo

“Asian Alley” veikaliņš. Vermicelli nūdeles tur saucās. Plāno ko gatavot?

1 Like

man liekas pat rimčikā pie āzijas plaukta var atrast

1 Like

man gribas glass noodles ar shrimps un veggies sataisīt ;3

1 Like

Kaut kas līdzīgs korejiešu “japchae”? Ja Tu vēlies tieši tās smalkās stikla (rīsu) nūdeles, tad Rimi, Maximā var atrast Āzijas nodaļā.

Ēdiena tēmā tieši - veidoju idejas ēdienu projektiem darbā tagad :sweat_smile: